News - Dark Souls: Remastered w planie wydawniczym

Warszawa, 20.02.2018 - Cenega, oficjalny partner BANDAI NAMCO Entertainment Europe w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech z przyjemnością informuje, że odświeżone wydanie niezwykle popularnej gry z gatunku Action-RPG - Dark Souls: Remastered trafiło do naszego planu wydawniczego. Tytuł ukaże się 25 maja w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na konsole PlayStation®4 oraz Xbox One.

I wtedy zapłonął ogień. Raz jeszcze przeżyj emocjonujące przygody w gorąco przyjętej w swoim gatunku grze, od której wszystko się zaczęło. Wróć do przepięknego, odświeżonego Lordran - tym razem w zapierających dech w piersi 60 FPS oraz wysokiej rozdzielczości. Dark Souls: Remastered zawiera grę podstawową oraz pakiet zawartości do pobrania Artoriasa z Otchłani (Artorias of the Abyss). Kluczowe cechy gry Dark Souls: Remastered:

  • Mroczny, pełen głębi wszechświat. Zanurz się w porywającej rzeczywistości mrocznej baśni, klątwy i upadku. Poznawaj ten pełen ukrytych przejść, podziemi i tajemnic, misternie zaprojektowany świat, sięgając do najgłębszych korzeni jego historii.
  • Każdy koniec jako nowy początek. Każda nowa rozgrywka zaskoczy cię odmiennymi wyzwaniami i niespodziewanymi aspektami. Nie licz, że wystarczy ci jedno ukończenie gry.
  • Bogactwo i mnogość możliwości rozgrywki. Setki niepowtarzalnych kombinacji uzbrojenia, opancerzenia, magii i dzieł rzemiosła pozwolą na stworzenie własnego stylu gry i unikalne wrażenia.
  • Poczucie rozwoju, nauki i osiągnięć. Buduj swoją postać od podstaw po mistrzostwo, jednocześnie szlifując własne umiejętności gry. Poznaj tajniki strategii i satysfakcjonujący smak dominacji nad najbardziej przeraźliwymi wrogami.
  • Rozrywka dla wielu graczy (do 6 dzięki serwerom dedykowanym). Bez względu na powody, dla których grasz w sieci - czy to chęć współpracy, czy konfrontacji, wsparcia bądź zdrady - wśród dziewięciu przymierzy znajdziesz prawdziwy dom. Kogo wesprzesz swą siłą?

 20.02.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły