News - Devil May Cry HD Collection w planie wydawniczym

Warszawa, 06.02.2018 - Cenega, oficjalny partner firmy Capcom w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że do naszego planu wydawniczego trafił zestaw Devil May Cry HD Collection. Odświeżona wersja jednej z najpopularniejszych serii slasherów ukaże się 13 marca w angielskiej wersji językowej będzie na konsole PlayStation®4 i Xbox One.

Przepełniony akcją Devil May Cry HD Collection zawiera 3 pierwsze oryginalne tytuły z serii Devil May Cry: Devil May Cry, Devil May Cry 2 i Devil May Cry 3: Dante's Awakening Special Edition. Z Dante w roli głównej - jedną z najbardziej ikonicznych postaci wszech czasów w grach video - Devil May Cry HD Collection przenosi wielokrotnie nagradzaną rozgrywkę na konsole obecnej generacji.

 Debiutując w 2001 roku, Devil May Cry przedefiniował gatunek gier akcji, kładąc nacisk na szlachtowanie demonów w wyjątkowym stylu. Syn ludzkiej matki i demonicznego ojca o imieniu Sparda, pół-demon Dante, używa swoich wrodzonych umiejętności i mocy pradawnych demonów do nierównej walki z siłami ciemności i ratowania ludzkości przed zagładą. Devil May Cry 2 został wydany w 2003 roku i skupia się na postaci Dantego oraz jego nowej, diabelnie zwinnej partnerce Lucii w ich walce z człowiekiem, który poruszyłby piekło, by zdobyć najwyższą władzę. Zaś Devil May Cry 3: Dante's Awakening Special Edition to ostateczna wersja trzeciej części serii, zawierająca wiele ulepszeń względem poprzednich odsłon: możliwość gry jako zły brat-bliźniak Dantego, Vergil, a także dodatkowe tryby: Bloody Palace Mode i Turbo Mode.06.02.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły