News - Divinity: Original Sin 2 na PlayStation 4 oraz Xbox One w planie wydawniczym firmy

Warszawa, 07.05.2018 – Cenega, oficjalny partner BANDAI NAMCO Entertainment, informuje że do planu wydawniczego firmy trafiła wielokrotnie nagradzana gra RPG, pt. Divinity: Original Sin 2. Tytuł ukaże się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na konsole PlayStation®4 oraz Xbox One® w sierpniu br. Za polską lokalizację odpowiada Larian Studio.

 

Po niesamowitym sukcesie gry w 2017 roku, w którym był to najwyżej oceniany tytuł na PC według serwisu Metacritic, BANDAI NAMCO Entertainment America Inc. i BANDAI NAMCO Entertainment Europe, we współpracy z Larian Studios, przeniosą Divinity: Original Sin 2 na konsole. Dzięki temu nowe rzesze żądnych przygód graczy będą mogły wyruszyć na wyprawę, która daje olbrzymią swobodę co do sposobu zwiedzania i działania.

 

Divinity: Original Sin 2 łączy gatunek RPG ze swobodą gry typu sandbox, zachęcając do improwizacji i eksperymentów, w których zasady są po to, aby je raczej naginać niż przestrzegać. Miejscem akcji jest świat Rivellonu, w którym gracze mogą iść gdziekolwiek, porozmawiać z kimkolwiek (żywym, martwym lub nie-ludzkim) i dokonywać interakcji z wirtualnym światem jak w żadnej innej grze fabularnej. Tytuł zawiera sześć unikalnych postaci z ich oryginalnymi historiami, osobowościami i liniami questów. Konsolowi gracze z pewnością docenią nowy interfejs, przystosowany do gry na ich wybranych platformach zarówno w trybie współpracy online do czterech graczy, jak i dwuosobowym trybie współpracy z podziałem ekranu. Dodatkowe aktualizacje i funkcje zostaną ogłoszone w tygodniach poprzedzających premierę gry.

 

Pobierz materiały graficzne towarzyszące temu ogłoszeniu tutaj.

 08.05.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły