News - Dziś premiera gry Sonic Forces!

7.11.2017 Warszawa - Cenega, partner dystrybucyjny firmy SEGA® Europe Ltd. w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech z przyjemnością informuje, że dziś ma miejsce premiera gry Sonic Forces. Nowa część kultowej serii gier platformowych ukazała się na PlayStation®4, Xbox One i Nintendo Switch w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru. Za lokalizację odpowiada światowy wydawca gry.

  Wzywamy wszystkich bohaterów! Sonic Forces, dynamiczna platformówka akcji od producentów Sonic ColorsTM i Sonic GenerationsTM jest już dostępna! Gra została wydana z aktualizacją dnia pierwszego, zawierającą liczne usprawnienia, w tym zmiany w systemie pierścieni, które pozwalają graczom ponownie zebrać pierścienie po odniesieniu obrażeń. Jest to pierwsza gra z Sonikiem, zlokalizowana na język polski. Edycja premierowa zawiera 4 unikatowe karty z grafikami oraz DLC z kostiumami dla własnego bohatera z kultowych gier SEGA - Jet Set RadioTM, Super Monkey BallTM, NiGHTSTM, Persona®5 i PuyoPuyoTM i dostępna będzie przez ograniczony czas.

Zobacz zupełnie nowy, premierowy zwiastun z polskimi napisami: https://youtu.be/NXrSSXGEd8M
W Sonic Forces, gracze przebijają się z ogromną prędkością przez zrujnowany świat jako współczesny Sonic, katapultują się z niebezpiecznych platform jako klasyczny Sonic i używają potężnych nowych gadżetów jako własna, personalizowana postać. W trakcie bitew spotkają kultowych wrogów i potężnych nowych złoczyńców, takich jak dr Eggman, Zavok czy Metal Sonic. Całość zakończy się starciem z najpotężniejszym jak dotąd wrogiem Sonica - Infinite. Dołącz do rebelii!
Cechy gry Sonic Forces:
·         Gra z Sonikiem po raz pierwszy po polsku
·         Zmierz się z akcją o zawrotnym tempie jako współczesny Sonic
·         Katapultuj się nad niebezpiecznymi platformami jako klasyczny Sonic
·         Wykorzystaj potężne nowe gadżety jako stworzony przez ciebie, zupełnie nowy bohater
 
Stwórz własnego bohatera!
 
·             Dołącz do armii Sonica w walce z doktorem Eggmanem, tworząc własnego bohatera
·             Używaj potężnych nowych gadżetów, aby pokonać wrogów
·             Szybko przemieszczaj się pomiędzy strefami, używając przydatnej kotwiczki
·             Wyposaż własną postać w setki różnych akcesoriów do wyboru
 
 
Zobacz pozostałe zwiastuny po polsku!
Stwórz własnego bohatera
Wrogowie
Gracze, którzy kupili grę przed premierą ucieszą się na wieść, że dodatek, który dostali przy zamówieniu czyli Episode Shadow również jest już dostępny. Koncentruje się na tajemniczej historii pobocznej z udziałem Shadowa i Infinite, zawiera dodatkowe trzy etapy oraz możliwość ponownej gry jako Shadow na ponad 10 etapach współczesnego Sonika.
Grę można zamówić m.in. na muve.pl lub sklep.gry-online.pl i w innych sklepach z grami.

 06.11.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły