News - Dziś premiera gry Dead Rising 4: Frank's Big Package

Warszawa, 05.12.2017 - Cenega, oficjalny partner firmy Capcom w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech z przyjemnością informuje, że do sprzedaży trafiła gra Dead Rising 4: Frank's Big Package. Przygotowany z myślą o konsoli PlayStation®4 tytuł ukazał się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Za polską lokalizację odpowiada światowy wydawca gry.

  Dead Rising 4: Frank's Big Package to specjalne wydanie gry, które pozwala graczom rozegrać nie tylko podstawową historię Dead Rising 4, ale również zgłębić każdą dodatkową zawartość jaka została wydana. W nowym pakiecie jest zawarty również tryb o nazwie „Capcom Heroes" - całkowicie nowe doświadczenie fabuły Dead Rising 4, dzięki któremu protagonista Frank West może przywdziać kilkanaście kostiumów oraz wykonywać ataki specjalne, inspirowane klasycznymi postaciami z uniwersum Capcom. Ten dodatek jest również dostępny jako darmowa aktualizacja dla graczy, którzy posiadają już grę na konsole Xbox One oraz komputery osobiste.   Wielka zawartość i wiele możliwości. Dead Rising 4: Frank's Big Package dostarcza wszystko, czego każdy fan serii mógłby oczekiwać. Ten ekskluzywny pakiet, oferujący ogromną zawartość w grze, składa się z:  

  • Dead Rising 4 - najbardziej aktualnej wersji gry.
  • Wszystkich wydanych do tej pory dodatków DLC - Stocking Stuffer Holiday Pack, Frank Rising oraz Super Ultra Dead Rising 4 Mini Golf.
  • Pełnej zawartości dodatkowej - Street Fighter Outfit Pack, My Bloody Valentine Pack, Candy Cane Crossbow, Slicecycle, Sir-Ice-A-Lot, Ugly Winter Sweater oraz X-Fists.

  O grze Dead Rising 4   Wkrocz do Willamette w stanie Kolorado w trakcie trwania okresu świątecznego, gdzie dochodzi do wybuchu tajemniczej epidemii w centrum handlowym Willamette Memorial i otaczającym je mieście. Fotoreporter Frank West powraca po 16 latach, które upłynęły od wydarzeń w Dead Rising. Jako zwykły facet, który wylądował w niezwykłej sytuacji, Frank będzie próbował odkryć tajemnicę kryjącą się za rządowym spiskiem, który doprowadził do wybuchu epidemii. Frank dotrze do prawdy... Lub zginie próbując.   Dzięki intensywnej akcji i niespotykanemu poziomowi modyfikacji postaci i broni, Dead Rising 4 gwarantuje wrażenia z gry przyprawiające o szybsze bicie serca, którego gracze doświadczą w trakcie eksploracji, szabrowania i walki o przetrwanie w otwartym świecie stojącym na skraju kolejnej apokalipsy zombie.  

 05.12.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły