News - Generalne Remonty Domów - Polska edycja gry House Flipper w planie wydawniczym

Warszawa, 03.04.2018 – Cenega, oficjalny partner PlayWay w Polsce, z przyjemnością informuje, że tytuł Generalne Remonty Domów, polska edycja gry House Flipper, stworzonej przez krakowskie studio Empyrean, trafiła do naszego planu wydawniczego. Tytuł w polskiej wersji językowej (napisy) będzie dostępny w kwietniu 2018 na komputery osobiste w bardzo dobrej sugerowanej cenie – 69,99 złotych.

W grze Generalne Remonty Domów możesz zostać jednoosobową ekipą renowacyjną. Kupuj zrujnowane domy i tchnij w nie nowe życie! Wśród twoich zadań będą między innymi: wyburzanie ścian, wymiana gniazdek elektrycznych, wymiana sprzętu AGD, malowanie, układanie płytek oraz sprzedaż i kupno mebli. Jedyną drogą do sukcesu będzie kupowanie domów tanio, odnawianie ich i sprzedawanie o wiele drożej! Każdy dom to nowe wyzwanie!

Cechy gry:

  • Przyjmuj drobne zlecenia, zdobywaj doświadczenie i zarabiaj pieniądze.
  • Regularnie sprawdzaj oferty i kupuj zrujnowane budynki poniżej wartości rynkowej.
  • Zacznij generalny remont od totalnej demolki! Odstresuj się i rozwalaj ściany, by dać wnętrzom nieco przestrzeni!
  • Zostań złotą rączką i samodzielnie naprawiaj wszystkie napotkane usterki! Przykręcaj, mocuj, wymieniaj, maluj – tylko ty możesz sprawić, że stare wnętrza zalśnią jak nowe!
  • Masz w sobie duszę artysty? Wyraź siebie dzięki możliwościom, jakie dają Generalne Remonty Domów! Stwórz swoje wymarzone miejsce na ziemi za pomocą setek przedmiotów – mebli i dodatków!
  • Szlifuj swoje umiejętności jako handlarz nieruchomościami i sprzedawaj kolejne domy. Wdrażaj nowe mechanizmy i powiększaj swój kapitał, by mieć dostęp do poważniejszych inwestycji!

 

Grę będzie można kupić w sklepach detalicznych i internetowych, np. muve.pl i sklep.gry-online.pl.03.04.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły