News - Good Loot - nowe licencjonowane akcesoria

Good Loot® - nowe licencjonowane akcesoria z uniwersum Star Wars, Marvel, Assassin's Creed oraz Warhammer 40,000 już w sklepach! 

 Zobacz najnowszą kolekcję związaną m.in. z filmem Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi oraz grą Assassin's Creed Origins

Z przyjemnością informujemy, że w sklepach dostępna jest już nowa kolekcja Good Loot poświęcona markom Gwiezdne Wojny, Marvel, Assassin's Creed oraz Warhammer 40,000. Są to akcesoria związane z gorąco wyczekiwanym przez fanów filmem Ostatni Jedi (premiera 14 grudnia ) ale też produkty powiązane z niedawno wydaną grą Assassin's Creed Origins oraz nowe akcesoria z uniwersum Marvel oraz Warhammer 40,000. Warto zaznaczyć, że tradycyjnie już większość produktów z nowej kolekcji została przygotowana specjalnie dla marki Good Loot i dostępna jest tylko w naszej ofercie.  

 

 Good Loot to skrzyżowanie dwóch światów - tego z najbardziej znanych marek popkultury i gier (w których zbieramy łupy, czyli loot) ze światem rzeczywistym, w którym każdy fan może teraz ubiorem i gadżetami wyrazić swoją pasję i pokazać czego jest prawdziwym maniakiem. W naszej ofercie możecie znaleźć najpopularniejsze marki elektronicznej rozgrywki, takie jak Fallout, Mafia III, Gears of War, Assassin's Creed, Uncharted czy PlayStation oraz najbardziej epickie i kultowe światy fantasy i SF jak Star Wars, Marvel, Pokemon czy Warhammer. Wiele produktów zostało zaprojektowanych i wyprodukowanych w Polsce i dostępne są wyłącznie w ramach marki Good Loot.

 

Już niedługo nasza oferta zostanie wzbogacona o kolejne akcesoria i legendarne marki. Tworząc nowe kolekcje koszulek, bluz, toreb, czapek, skarpet, kubków, portfeli, breloków, pasków i innych akcesoriów, chcemy uważnie wsłuchiwać się w głos klientów, by każdy z produktów był unikalny i wyjątkowy, tak jak unikalne i wyjątkowe są uniwersa, które tak wszyscy lubimy.   Produkty Good Loot dostępne są wyłącznie w sieciach Media Markt (w wybranych sklepach), Saturn (w wybranych sklepach), Konsole i Gry, Grymel, Merlin.pl a także w muve.pl. Produkty Good Loot są również dostępne w limitowanej ofercie Bożonarodzeniowej we wybranych sklepach Tesco i Carrefour.  

 

 Na stronie GoodLoot.pl znaleźć można adresy sklepów oraz zawsze pełen i aktualny katalog produktów dostępnych w ofercie.   Zapraszamy do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych: Facebook: fb.com/GoodLootOfficial Instagram: instagram.com/good.loot  17.11.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły