News - Pillars of Eternity 2 – Deadfire w planie wydawniczym

Warszawa, 23.04.2018Cenega, oficjalny partner THQ Nordic w Polsce, z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra Pillars of Eternity 2 – Deadfire. Ten tytuł z gatunku RPG przeznaczony jest na komputery PC z Windows lub Linux oraz Mac i trafi do sprzedaży w sklepach stacjonarnych i wysyłkowych w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru już 8 maja. Za polską lokalizację odpowiada światowy wydawca gry.

Tytuł będzie do kupienia w dwóch wersjach pudełkowych: standardowej wersji oraz Obsidian Edition, w skład której wejdą:

  • Podstawowa wersja gry w rozkładanym etui,
  • Dodatkowa zawartość w grze (zestaw pierwszych trzech dodatków DLC oraz Pakiet Odkrywcy zawierający dodatkowe przedmioty),
  • Mapa drukowana na materiale,
  • Pocztówki,
  • Notatnik

Wizualizację tej edycji, a także inne grafiki towarzyszące tej informacji można pobrać tutaj.

Poluj na boga. Ocal swoją duszę. Ścigaj zbuntowanego boga na lądzie i morzu w kontynuacji wielokrotnie nagradzanej gry fabularnej, Pillars of Eternity. Przejmij dowodzenie nad własnym okrętem podczas niebezpiecznej wyprawy po ogromnym Archipelagu Martwego Ognia. Zanurz się w fabułę, którą sam tworzysz poprzez nowy system personalizacji postaci, znaczące relacje pomiędzy towarzyszami, wolność eksploracji i świat, który reaguje na podjęte przez ciebie, złożone wybory moralne.

Więcej informacji na stronie https://goo.gl/1CT1Ae  23.04.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły