News - Premiera gry Football Manager 2018

10.11.2017 Warszawa - Cenega, partner dystrybucyjny firmy SEGA® Europe Ltd. w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech informuje, że dziś - równocześnie ze światową premierą - do sprzedaży w kraju trafiła nowa odsłona najbardziej poważanej symulacji zarządzania klubem sportowym - gra Football Manager 2018. Tytuł w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru umożliwia rozgrywkę zarówno na komputerach PC z Windows lub Linux, jak i Macintosh. Za polską lokalizację odpowiada światowy wydawca gry.

Warto zaznaczyć, że cały nakład premierowy ukazał się w Polsce w limitowanej edycji z dwustronnym plakatem z poradami dla nowych i zaawansowanych menedżerów! Wydanie to jest dostępne w cenie edycji standardowej i można je nabyć tylko do wyczerpania nakładu premierowego.

Dzięki oficjalnej licencji LOTTO Ekstraklasy, gracze mają dostęp do zdjęć piłkarzy, herbów wszystkich 16 zespołów oraz systemu rozgrywek polskiej ligi.   Ponad 1000 poprawek i udoskonaleń sprawia, że Football Manager 2018 odznacza się niespotykanym nigdy dotąd realizmem rozgrywki, emocji oraz kontroli, zabierając gracza w miejsca dostępne jedynie w świecie gry, w którym można się zatracić. Mówiąc krótko: to doświadczenie najbliższe wykonywaniu pracy menadżera sportowego w prawdziwym życiu. Mówi się, że piłka nożna to gra opinii.

Z opiniami jest tak, że każdy jakąś ma, jednak na boisku liczy się tylko twoja. Teraz to ty podejmujesz decyzje: od ciebie zależy, kogo kupisz, a kogo sprzedasz i jak będziesz zarządzać budżetem. Oprzesz taktykę na dostępnych zawodnikach, czy znajdziesz nowych i wytrenujesz ich zgodnie z własną wizją? To, kogo wybierzesz do składu, a kogo posadzisz na ławce rezerwowej, wpłynie na harmonię drużyny. Pamiętaj: każda decyzja ma konsekwencje. Rozegraj to dobrze, a staniesz się gwiazdą widniejącą na pierwszych stronach gazet i we wszystkich wpisach w mediach społecznościowych. Twoje imię zapisze się złotymi zgłoskami w historii futbolu... Jeśli, rzecz jasna, odniesiesz sukces. We wciągającym świecie piłki nożnej masz do dyspozycji szeroką gamę możliwości zarówno na boisku, jak i poza nim. Jakim menadżerem zostaniesz?   Cechy gry i nowości obejmują m.in.:  

  • Nowe role w sztabie szkoleniowym
  • Ulepszone raporty scoutów
  • Nowy silnik graficzny meczów i poprawione analizy pomeczowe
  • Zmieniony ekran taktyki
  • Spróbuj sił w 50 krajach, w których piłka nożna to świętość
  • Zdobądź tytuł mistrza wraz z jednym spośród 2500 najlepszych klubów świata
  • Skompletuj drużynę marzeń i niezrównany sztab spośród 600 000 prawdziwych zawodników i ekspertów
  • Patrz, jak twoja własna wizja futbolu staje się faktem

Przy zakupie gry Football Manager 2018 otrzymasz również darmową kopię gry Football Manager Touch 2018 na komputery z system operacyjnym Windows, Mac i Linux.

 10.11.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły