News - Premiera gry LEGO Marvel Super Heroes 2

DZIŚ PREMIERA GRY LEGO® MARVEL SUPER HEROES 2!

Paweł Małaszyńki i Vertez w polskiej wersji językowej gry! Edycja specjalna dostępna na wyłączność w Media Markt i SaturnWarszawa, 17.11.2017 - Cenega, oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że gra LEGO® Marvel Super Heroes 2 trafiła dziś do sprzedaży. Tytuł ukazał się w polskiej wersji językowej (dubbing) na konsolach PlayStation®4 i Xbox One®. Wersja na Nintendo SwitchTM będzie dostępna w okresie świątecznym.
 

W polskiej wersji językowej można usłyszeć m.in. Pawła Małaszyńskiego (w roli Star Lorda) oraz Bartka Kwiatkowskiego, znanego z kanału Vertez. Polski dubbing można usłyszeć w zwiastunie gry dostępnym tutaj.Równocześnie z edycją standardową ukazała się również edycja specjalna na konsolach PlayStation®4 i Xbox One®. Dostępna będzie w sieciach Media Markt i Saturn.
W skład edycji specjalnej wchodzi:
·       minifigurka LEGO® Giant-Man (Hank Pym)
·       przepustka sezonowa


W grze LEGO® MARVEL Super Heroes 2 gracze muszą się zmierzyć z podróżującym w czasie Kangiem Zdobywcą w niesamowitych bitwach odbywających się w Chronopolis na przestrzeni przeróżnych epok, od starożytnego Egiptu i Dzikiego Zachodu po Saakar oraz Nowy Jork 2099 roku. W przygodach tych bierze udział cały szereg słynnych bohaterów, m.in. Kapitan Ameryka (jako kowboj), Spider-Man z roku 2099, Thor, Hulk, Strażnicy Galaktyki, Czarna Pantera, Kapitan Marvel, Doktor Strange, Zielony Goblin i dziesiątki innych superbohaterów oraz superzłoczyńców z uniwersum Marvela.
Pełne humoru LEGO® odpowiedniego dla fanów w każdym wieku LEGO® Marvel Super Heroes 2 zawiera tryb wieloosobowy dla czterech graczy, który pozwala grać w kooperacji lub rywalizować z rodziną i przyjaciółmi.

Więcej informacji o  LEGO® Marvel Super Heroes 2 można znaleźć tutaj:
Facebook: https://www.facebook.com/LEGOMarvelVideoGame
Twitter: https://twitter.com/LEGOMarvelGame
Instagram: https://www.instagram.com/LEGOMarvelGame
YouTube: https://www.youtube.com/user/LEGOMarvelVideoGame
 
Grę można zamówić m.in. na muve.pl lub sklep.gry-online.pl.
 
Edycja specjalna dostępna jest tutaj:
Edycja specjalna na PlayStation®4 w Media Markt
Edycja specjalna na Xbox One w Media Markt
Edycja specjalna na PlayStation®4 w Saturn
Edycja specjalna na Xbox One w Saturn17.11.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły