News - Premiera gry Secret of Mana na PlayStation 4

Warszawa, 15.02.2018 - Cenega, oficjalny partner Square Enix w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech z przyjemnością informuje, że dziś, 15 lutego, do sprzedaży trafił remake jednej z najlepszych gier z gatunku jRPG - Secret of Mana. Tytuł, przygotowany z myślą o konsolach PlayStation®4, ukazał się w angielskiej wersji językowej.

Pamiętna i uwielbiana przez fanów gatunku przygoda Randiego, Primm i skrzata Popoi'a została przywrócona do życia dzięki odświeżonej grafice 3D oraz poprawionej rozgrywce, aby ponownie skraść serce fanom tytułu i oczarować zupełnie nowych graczy.

Pierwotnie wydana w 1993 roku i uważana za jedną z najlepszych z gatunku jRPG, gra Secret of Mana zaprasza do przepełnionej akcją przygody, w której gracze mogą ponownie wcielić się w role Randiego oraz jego dwóch towarzyszy - dziewczyny Primm oraz skrzata imieniem Popoi.

Wspólnie stają do walki z niebezpiecznym imperium aby odzyskać zaklętą moc Many oraz przywrócić spokój w tej magicznej krainie. Poza wiernym odtworzeniem uwielbianej przez graczy historii Randiego, Primm i Popoi'a, Secret of Mana zawiera także wiele nowych funkcji i ekscytujących aktualizacji, przygotowanych dla graczy, w tym:

  • Całkowicie odświeżona ścieżka dźwiękowa - stworzona na nowo oprawa muzyczna oraz ponownie zdubbingowane postacie
  • Grafika 3D - odświeżona szata graficzna całej gry; barwny, wypełniony Maną świat po raz pierwszy przebudowany w 3D
  • Ulepszona rozgrywka - oryginalny system rozgrywki został tak przerobiony, aby całość tworzyła nowoczesną grę RPG akcji
  • Dodane sceny dialogowe - najbardziej istotne sceny z podstawowej historii są przedstawione teraz w zupełnie nowy sposób

 15.02.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły