News - Premiera gry Seven: The Days Long Gone

01.12.2017, Warszawa - Cenega, oficjalny partner IMGN.PRO w Polsce, serdecznie informuje, że dziś do sprzedaży trafiła wyczekiwana gra RPG Seven: The Days Long Gone w dwóch edycjach - podstawowej oraz limitowanej. Tytuł jest dostępny w podwójnej wersji językowej - polskiej (napisy) i angielskiej na komputery osobiste.


Zobacz zupełnie nowy filmowy trailer z polskimi napisami.  

 

Pozostałe materiały wideo:

·         Wprowadzenie do świata

·         Zwiastun rozgrywki

·         Rozgrywka z Gamescom 2017

·         Materiał przedstawiające walkę

 

NOWOŚĆ!   Seven: The Days Long Gone to izometryczne RPG w 3D, w którym gracze mogą bez ograniczeń eksplorować sandboksowy świat Imperium Vetrall. Wprowadzone do gry poruszanie się systemem parkourowym nie tylko pozwala graczom na swobodne omijanie przeszkód niezależnie od ich wielkości i rozmieszczenia, ale również redefiniuje założenia rozgrywki klasyczne dla tego gatunku. Akcja gry toczy się wiele lat po tym, jak świat Seven został dotknięty apokalipsą. Gracz wciela się w postać opętanego przez starożytnego demona mistrza złodziei, który zostaje zesłany na więzienną wyspę Peh - miejsce, w którym splatają się ze sobą pozostałości po zaawansowanej technologicznie cywilizacji z zabobonami rodem ze średniowiecza. Peh staje się areną spisków, odkryć i zdrad. A główny bohater zostaje postawiony przed najtrudniejszą misją w swojej karierze.

 SEVEN: THE DAYS LONG GONE - GŁÓWNE CECHY ROZGRYWKI:

·        Izometryczne RPG w 3D rozgrywające się w świecie, który setki lat wcześniej został dotknięty nuklearną apokalipsą. ·        Sandboksowy, tętniący życiem świat Imperium Vetrall, który gracze będą mogli poznawać bez żadnych ograniczeń. ·        Zachwycające, zróżnicowane lokacje. Od tajemniczych bagien, przez Mortbane - małe miasteczko na wyspie Peh, po Hallard - zaawansowaną technologicznie stolicę Imprerium Vetrall, siedzibę Imperatora Druguna.
·        Różnorodność sposobów osiągnięcia celu w ramach questów.
·        Poruszanie się systemem parkourowym pozwalające na swobodne omijanie przeszkód, niezależnie od ich wielkości i rozmieszczenia, oraz zmieniające sposób postrzegania gatunku.
·        Niezwykły świat, w którym przeplatają się ze sobą mroczne przesądy i zaawansowana technologia.


 
Gra dostępna na muve.pl i sklep.gry-online.pl oraz w innych sklepach z grami.
 
Materiały o grze (okładki, wizualizacje, trailery, screenshoty) dostępne są tutaj.  01.12.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły