News - Premiera gry Sword Art Online: Fatal Bullet

Warszawa, 23.01.2018 Cenega, oficjalny partner Namco Bandai Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech z przyjemnością informuje, że dziś, 21 lutego, do sprzedaży trafiła gra RPG akcji autorstwa Dimps Corporation, pt. Sword Art Online: Fatal Bullet. Tytuł ukazał się na konsole Playstation® 4 i Xbox One w japońskiej wersji językowej z angielskimi napisami. Gra jest dostępna również w edycji kolekcjonerskiej, zawierającej dwie figurki w specjalnych strojach, drukowany artbook i mapę świata.

 

Zostań bohaterem Gun Gale Online! Wejdź w interakcje z bohaterami oryginalnych powieści, anime i gier z serii Sword Art Online w bogatym, posiadającym niepowtarzalny charakter wirtualnym świecie. Walcz z przeciwnikami, używając nowych broni i różnicuj rozgrywkę, tworząc nowe umiejętności i zdolności. Poza kampanią dla jednego gracza, w Sword Art Online: Fatal Bullet czekają na ciebie również rozgrywki wieloosobowe!

 

  • Pierwszy raz w serii Sword Art Online głównym protagonistą nie jest jedna ze słynnych postaci znanych z anime. W ręce gracza został oddany potężny kreator postaci pełen opcji personalizacji, między innymi jego płci, wyglądu i statusu; wszystkie wybory wpływać będą na styl walki i ścieżkę przygody. Stworzony bohater będzie grywalny w trybach offline i online, umożliwiając jednoczesną rozgrywkę od dwóch do ośmiu graczy.
  • Sword Art Online: Fatal Bullet opowiada nową historie, której autorem jest twórca serii – Reki Kawahara.
  • Gdyby tego było mało, w Sword Art Online: Fatal Bullet nastąpił wielki powrót głównych bohaterów z poprzedniej serii – Asuna, Leafa, Silica i Lisbeth dołączają w nowych, oryginalnych kostiumach!


23.02.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły