News - Premiera Life is Strange: Before the Storm Limited Edition

Warszawa, 09.01.2018Cenega, oficjalny partner Square Enix w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że gra Life is Strange: Before the Storm Limited Edition w angielskiej wersji językowej jest od dziś dostępna w sprzedaży na komputery osobiste, komputerowy system rozgrywki PlayStation®4 i Xbox One.

Akcja Life is Strange: Before the Storm umiejscowiona jest w Arcadia Bay, trzy lata przed wydarzeniami z pierwszej gry z serii. Gracze wcielą się w rolę 16-letniej buntowniczki, Chloe Price, i zaobserwują początki niezwykłej przyjaźni z Rachel Amber, piękną i popularną dziewczyną. Gdy rodzinny sekret odwróci świat Rachel do góry nogami, nowo zawarty sojusz da bohaterkom siłę do starcia ze swoimi demonami.

 

Edycja limitowana oprócz gry zawiera drukowany artbook z oryginalnymi grafikami oraz płytę CD z soundtrackiem. W tym wydaniu na graczy, poza wszystkimi epizodami, czeka również dostęp do dodatkowego epizodu pt. „Farewell”, w którym gracze zobaczą powrót młodej Max Caulfield znanej z poprzedniej odsłony Life is Strange. Wydanie premierowe, do wyczerpania nakładu, dostępne jest wyłącznie we wzbogaconej Edycji Limitowanej.

 

Ponadto, w skład wydania wchodzą:

  • Tryb Mixtape – zaprojektuj swoją własną playlistę z licencjonowanego soundtracku Life is Strange i słuchaj jej podczas scen filmowych z gry;
  • Zestaw strojów – zmień wygląd Chloe trzema nowymi zestawami ubrań. Zawiera stroje: Punk Doe, Hawt Dawg Man i Illuminati;
  • Pierwszy epizod poprzedniego sezonu Life is Strange.
  •  

Obejrzyj zwiastun sezonu tutaj:

https://youtu.be/J1MY_bwW_Dg

 

Grę można zamówić m.in. na muve.pl oraz gry-online.pl.

 09.03.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły