HITMAN 2 Edycja Kolekcjonerska

 

Wciel się ponownie w Agenta 47, poznaj nową historię i likwiduj cele w nowych rozbudowanych lokacjach.

 
 
Platforma PC
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 13.11.2018
Wydawca Warner Bros.
 
 

Wymagania techniczne

Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD Phenom II X4 940 3.0 GHz, 8 GB RAM, 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870, 60 GB HDD, Windows 7 64-bit

HITMAN 2 to kontynuacja uznanej na całym świecie gry wideo, HITMAN. Wyposażony w zupełnie nowe, szczegółowe i otwarte lokacje, pełne żywych, oddychających środowisk do eksploracji, HITMAN 2 oferuje graczom wolność w planowaniu ostatecznego zabójstwa, do których może wykorzystać różnorodne narzędzia, broń, przebrania i różne techniki ukrywania się, aby twórczo wyzwalać własny, unikalny łańcuch wydarzeń. Nigdzie nie jest bezpiecznie, gdy najbardziej zabójczy zabójca świata, Agent 47, rozpoczyna polowanie.

 

Przygotuj się na przeżycie historii rodem ze szpiegowskiego thrillera – twoją misją będzie eliminacja nieuchwytnego Klienta Cieni i rozwikłanie jego ugrupowania. Kiedy poznasz prawdziwą tożsamość celu i prawdę o przeszłości 47, nic nie będzie takie samo.

 

  • Świat twoją bronią – tylko w HITMAN 2 możesz użyć wszystkich elementów otoczenia do zaplanowania i wykonania perfekcyjnego zabójstwa – skradaj się i sabotuj, wszystko w twoich rękach może stać się zabójczą bronią.
  • Świat asasynów – HITMAN 2 posiada nie tylko zupełnie nową kampanię, lecz także świeże zadania, w tym wysoko płatne Nieuchwytne Cele, a także więcej dodawanej na bieżąco darmowej zawartości, która pokaże ci nowe drogi do przetestowania swojej morderczej wyobraźni.
  • Najlepszy Hitman do tej pory – HITMAN 2 będzie zawierać wszystkie usprawnienia, jakie do tej pory pojawiły się w serii. Ulepszony system progresji gracza i poprawki w HUD/UI pomogą stać się najbardziej morderczym zabójcą w dziejach.
  • Nowe drogi zabijania – zupełnie nowy tryb: zagraj w kooperacji w Sniper Assassin.

 

Edycja Kolekcjonerska zawiera szereg dodatków:

 

  • Ekskluzywną replikę futerału Agenta 47
  • Steelbook z grafiką z gry
  • Zawieszkę Agenta 47 w kształcie naboju
  • Gumową kaczkę Agenta 47
  • Monetę Agenta 47
  • Złotą edycję gry, zawierającą prócz samej produkcji zestaw cyfrowych dodatków:

o   Przepustkę do dwóch pierwszych rozszerzeń (rozszerzenia pojawią się po premierze gry)

o   Możliwość zagrania w pełną grę od 9 listopada, 4 dni przed premierą

o   Skórzaną walizkę z włoskiej skóry dla Agenta 47

o   Pistolet ICA 12 Blackballer

o   Wybuchającą gumową kaczkę

o   Garnitur Midnight Black