Ancestors Legacy Edycja Mieszka I

 

Strategia czasu rzeczywistego rozgrywająca się w czasach średniowiecznych autorstwa polskiego studia Destructive Creations.

 
 
Platforma PC
Gatunek Strategiczne
Wersja językowa lang
Data premiery 22.05.2018
Wydawca 1C Company
 
 

Wymagania techniczne

Intel Core i5-750 2.6 GHz / AMD Phenom II X4 955 3.2 GHz, 4 GB RAM, 1 GB GeForce GTX 460 / Radeon HD 5850, 8 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit

Pudełkowa wersja gry ukaże się w Polsce w postaci specjalnej Edycji Mieszka I. Okładkę tej edycji przygotował Mariusz Kozik - lubelski malarz batalistyczny, ilustrator książek i gier oraz grafik cyfrowy, absolwent Wydziału Malarstwa i Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. W swoich pracach skupia się na tematyce historycznej i militarnej. Duży nacisk kładzie na poprawność historyczną nawet najmniejszych elementów.

 

Warto zaznaczyć, że cały pudełkowy nakład premierowy ukaże się w Polsce w limitowanej edycji zawierającej:

·       Grę Ancestors Legacy na PC 

·       Płytę CD z muzyką z gry (autorstwa Adama Skorupy i Krzysztofa Wierzynkiewicza)  

·       Drukowany artbook 

·       drukowaną instrukcję 

·       Etui z klapką   

 

Obejmij dowodzenie nad swoją armią i rusz na podbój średniowiecznej Europy w serii długofalowych kampanii. Wybierz jedną z czterech dostępnych frakcji - Wikingów, Anglosasów, Germanów bądź Słowian - i poprowadź ich do zwycięstwa, które wymagać będzie czegoś więcej niż tylko podboju i ataków łupieżczych na wrogie obozy, wioski i miasta. Kluczem do zwycięstwa będzie sięgnięcie po szeroki wachlarz taktycznych opcji, wykorzystanie przewagi terenu oraz rozsądne zarządzanie obozami i osadami.

 

Ancestors Legacy to historycznie wierna strategia czasu rzeczywistego, która czerpie inspirację z prawdziwych dziejów średniowiecznej Europy. Rozgrywka zakłada zarządzanie zasobami, budowanie baz i toczenie olbrzymich bitew, które silnik Unreal Engine 4 potrafi fantastycznie odwzorować. Doświadcz średniowiecznego rozlewu krwi jak jeszcze nigdy wcześniej dzięki pracy kamery filmowej, która naciśnięciem jednego przycisku przeniesie gracza w samo serce wydarzeń.    

 

·        4 grywalne frakcje w długiej kampanii dla jednego gracza inspirowanej wydarzeniami historycznymi 

·        Różne tryby intensywnych bitew wieloosobowych 

·        Zaawansowane opcje taktyczne pozwalające wykorzystać ukształtowanie terenu, doświadczenie i morale 

 ·        Kamera filmowa przenosząca gracza w samo serce bitwy 

·        Znakomite wrażenia wizualne dzięki silnikowi Unreal Engine 4  

·        Sprawne zarządzenie zasobami i rozbudowa osad