News - Aliens: Dark Descent już w sklepach

Warszawa, 20.06.2023Cenega, oficjalny partner firmy Focus Entertainment z przyjemnością informuje, że w sprzedaży dostępna jest już gra Aliens: Dark Descent. Tytuł w wersji pudełkowej ukazał się na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/Xbox One w polskiej (napisy) oraz angielskiej wersji językowej.

 

 

Premierowy zwiastun gry dostępny jest pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=1RBHmsKl624

 

 

Jesteś ich dowódcą. Oni są twoją bronią.

 

 

W Aliens: Dark Descent gracze dowodzą oddziałem doświadczonych Colonial Marines, którzy próbują powstrzymać nowe, przerażające zagrożenie na planecie Lethe. Prowadź odział i walcz nim w czasie rzeczywistym jako jedną jednostką, dzięki intuicyjnemu sterowaniu na klawiaturze i myszy oraz kontrolerze. Na swojej drodze spotkasz między innymi kultowe ksenomorfy, zdradzieckich operatorów Weyland-Yutani oraz wiele nowych przerażających stworzeń z uniwersum Obcego. W produkcji gracze będą mogli wykorzystać szereg taktycznych umiejętności, które pomogą im odkryć i poznać pełną tajemnic filmową kampanię.

 

 

Podczas eksploracji dużych i otwartych poziomów oraz walki z wrogami, gracze dowodzą swoim odziałem używając rozkazów, które są niezwłoczne wykonywane przez najlepiej przygotowanego do danej sytuacji Marine. Aby poruszać się po rozległych poziomach i realizować cele niezbędne będzie wykorzystanie sprytu. Gracze będą musieli również zachować ostrożność oraz monitorować funkcje życiowe każdego Marines, ponieważ śmierć jest nieodwracalna.

 

 

Schronieniem dla graczy będzie baza na rozbitym statku kosmicznycm Otago, w którym będą mogli dostosować swój oddział Marines, wybierając z różnych dostępnych klas postaci. Każdy żołnierz może awansować i specjalizować się w unikalnych umiejętnościach oraz arsenale broni, pancerzy i atutów. W bazie można również leczyć rany oraz badać nowe technologie, które pomogą jeszcze bardziej udoskonalić oddział.20.06.2023
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły