News - BRATZ™: Flaunt Your Fashion od dziś w sklepach

BRATZ™: Flaunt Your Fashion jest już dostępne na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One/Xbox Series X oraz Nintendo Switch. Wersja pudełkowa zawiera grę w polskiej wersji językowej z napisami.

 

 

Graj swoją ulubiona postacią Bratz i rozpocznij wielką, podróżniczą przygodę, żeby tworzyć najlepsze na świecie reportaże modowe. Zacznij w swoim sielskim Stylowie i wybierz swoją postać spośród oryginalnej paczki Bratz Pack – Yasmin, Cloe, Jade i Sashy. Przecieraj szlaki w pogoni za najważniejszymi aktualnościami świata mody, pomagaj nowym znajomym wykonując zadania i graj w wypasione minigierki w stylu Bratz!

 

 

 

Przygoda pokieruje cię do najbardziej stylowych miejsc, takich jak Barcelona, Seul i Stylin' Soiree. Po przekazaniu najnowszych sensacji dla Bratz Magazine możesz korzystać z zarobionych pieniędzy, polując na czadowe wdzianka, personalizując postacie i budując nowe trendy stylizacji. Obserwuj, jak powiększa się grono naśladowców olśnionych przez twoją pasję do mody. Wyraź siebie i lśnij dzięki Bratz Pack!       04.11.2022
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły