News - Company of Heroes 3 Edycja Konsolowa już dostępna

Warszawa, 30.05.2023 – Cenega, oficjalny partner firmy SEGA z przyjemnością informuje, że gra Company of Heroes 3 w edycji na konsole jest już dostępna w sklepach. Tytuł ukazał się w pudełkowym wydaniu na PlayStation 5 oraz Xbox Series X w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.

 

 

Premierowy zwiastun gry dostępny jest pod tym linkiem: https://youtu.be/9hNTx8fafwM

 

 

 

 

Edycja Konsolowa zawiera: 

 

  • Steelbook z grą Company of Heroes 3 
  • Kolekcjonerską książkę 
  • Dwustronną mapę 
  • Naszywkę 
  • Zestaw DLC 

 

 

Przygotuj się do szturmu na plaże i pustynie dzięki zupełnie nowym samouczkom.

 

 

Zajmij miejsce na kanapie i przygotuj się na wyzwolenie Włoch lub szturm na pustynie Afryki Północnej w podwójnej kampanii Company of Heroes 3 Console Edition. Dzięki sterowaniu dostosowanemu specjalnie do konsol, dowodzenie armiami nigdy nie było łatwiejsze. Stworzona z myślą o gamepadach gra Company of Heroes 3 Console Edition oddaje kontrolę nad polem bitwy w twoje ręce dzięki nowym funkcjom, które pomogą ci osiągnąć ostateczne zwycięstwo w wojnie lub podczas walki z innymi graczami w trybie PvP. Nowe koło dowodzenia umożliwia szybkie wydawanie poleceń żołnierzom, pozwalając na szybkie manewry i strategie. Jeśli walka stanie się zbyt ciężka, użyj pełnej pauzy taktycznej w trybach dla jednego gracza, aby zatrzymać akcję, pozwalając graczom odetchnąć, ponownie przeanalizować plan bitwy, wydać nowe rozkazy i obserwować rozwój akcji.

 

 

A jeśli potrzebujesz trochę czasu na podstawowe szkolenie, dowódca i twórca treści społecznościowych MoiDawg przygotuje cię do walki dzięki podstawowym filmom szkoleniowym obejmującym HUD, nawigację po kole dowodzenia, przegląd pełnej pauzy taktycznej, sposób poruszania się po mapie oraz porady i wskazówki, które pozwolą ci przenieść strategię i wykonanie na wyższy poziom.

 

 

Więcej informacji na temat Company of Heroes 3 można znaleźć na stronie www.companyofheroes.com, gdzie gracze mogą zarejestrować się na platformie opinii społeczności Relic.30.05.2023
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły