News - DC Liga Super-Pets: Przygody Krypto i Asa z nową datą premiery

W październiku ubiegłego roku Outright Games, wiodący wydawca przyjaznej dzieciom i rodzinie rozrywki interaktywnej, we współpracy z DC i Warner Bros. Entertainment Inc. ogłosił na DC Kids FanDome zupełnie nową grę DC Liga Super-Pets: Przygody Krypto i Asa. Teraz Outright Games ma przyjemność potwierdzić nową datę premiery gry - 15 lipca 2022 roku, wprowadzając ją na rynek w czasie premiery nowej animowanej przygody - DC Liga Super-Pets.

 

W grze DC Liga Super-Pets: Przygody Krypto i Asa Lex Luthor powrócił, by sprawiać kłopoty zwierzakom w Metropolis. Wykorzystując swój ogromny intelekt i zasoby, największy wróg Supermana wymyślił plan schwytania wszystkich zabłąkanych zwierząt w całym mieście i umieszczenia ich w swoim nowym zoo LexCorp. Psy, koty, ryby, węże, ptaki... to nie ma znaczenia, Lex chce uwięzić je wszystkie! 

 

 

Aby uprowadzić zabłąkane zwierzęta z całego Metropolis Lex Luthor wykorzystuje swoją armię LexBotów. Ten nikczemny plan chcą pokrzyżować Krypto i As. Bohaterowie muszą powstrzymać Lexa, uratować wszystkie bezdomne zwierzęta i zabrać je do ośrodka adopcyjnego, aby znalazły nowy kochający dom. 

 

 

Gra na licencji Warner Bros. Interactive Entertainment w imieniu DC, będzie samodzielną historią opartą na tym samym uniwersum, co film DC Liga Super-Pets, która trafi na ekrany kin 27 lipca 2022 roku na całym świecie i 29 lipca w Ameryce Północnej.

 

Produkcja DC Liga Super-Pets: Przygody Krypto i Asa będzie dostępna na PlayStation, Xbox oraz Nintendo Switch 15 lipca 2022 roku.31.05.2022
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły