News - Dyschronia: Chronos Alternate już w sprzedaży

Rozwiąż zagadkę teoretycznie niemożliwej zbrodni w tej porywającej zagadce sci-fi.

 

 

Zagraj we wszystkie trzy odcinki kryminalnego śledztwa w stylu anime science fiction. Epizody I i II są dostępne już teraz, a Epizod III pojawi się później w 2023 roku.

 

 

Nazywasz się Hal Scion i jesteś śledczym, który różni się od innych. Jesteś znany jako „variant human”, czyli osoba posiadające unikalną umiejętność zaglądania w przeszłość i zmieniania jej. A twoje wyjątkowe zdolności są dokładnie tym, co jest teraz potrzebne.

 

 

Uciekaj, skradaj się i ukrywaj przed niebezpieczeństwem, gdy będziesz zbierać dowody. Następnie oskarżaj sprawców w ekscytujących sekwencjach na sali sądowej, gdzie musisz udowodnić ich winę.

 

 

Cechy gry:

 

  • Zdolności specjalne - Użyj swojej specjalnej zdolności, aby cofnąć czas i zmienić przeszłość.
  • Praca w terenie - Wejdź do Augmented Dreaming - zbiorowego snu chroniącego dobrobyt mieszkańców Astrum Close. Twoje śledztwo przeniesie Cię z rzeczywistości do snu, ze snu do rzeczywistości i z powrotem, gdy będziesz poszukiwać prawdy!
  • Proces - Zintegrowana SI miasta, Justicius, jest odpowiedzialna za utrzymanie wskaźnika przestępczości na poziomie 0,001% w tej idyllicznej metropolii. Pokaż niezbite, konkretne dowody i odkryj prawdę. Odtwórz zbrodnię z wykorzystaniem zebranych przez siebie dowodów i ujawnij prawdę.
  • Skradanie - Podczas śledztwa twoje życie znajdzie się na skraju przepaści. Czy będziesz szukać słabego punktu swojego wroga, czy spróbujesz odciągnąć od siebie jego uwagę?
  • Zagadki - Wskazówki są ukryte w całym mieście, ale im głębiej kopiesz, tym więcej tajemnic odkryjesz. Polując na wskazówki, wchodź w interakcje z otoczeniem.


14.04.2023
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły