News - Dziś premiera Dragon Quest Treasures na Nintedo Switch

Dziś premiera Dragon Quest Treasures na Nintedo Switch.

Erik i jego siostra Mia żyją na statku Wikingów, marząc o dniu, w którym będą mogli przemierzać świat w poszukiwaniu wielkich skarbów. Pewnej nocy spotykają parę istot z innego świata, Porcusa i Purrsulę, i zostają zabrani do tajemniczego miejsca znanego jako Draconia - legendarnej krainy pełnej skarbów, które tylko czekają na odkrycie. Przygoda, o której Erik i Mia zawsze marzyli, wreszcie się rozpoczęła!

 

 

Z ogromnym światem Draconii do zbadania i tonami kuszących skarbów do znalezienia, Erik, Mia i ich uroczy towarzysze będą potrzebować pomocy. Drużyna wkrótce zaprzyjaźni się z całą gamę dobrze wychowanych potworów. Wykorzystując magiczne wizje ukrytych skarbów i ich unikalne umiejętności, nasi bohaterowie będą ścigać się po otwartych polach, wspinać się na klify i szybować nad przepaściami, aby znaleźć łupy w najbardziej niedostępnych miejscach!

 

 

Wkrocz do rozległego, zróżnicowanego świata, w którym zwroty akcji, zakręty i tajemnice kryją się na drodze do odkrycia legendarnego skarbu Draconii!

 

 

Dragon Quest Treasures to spinoff o poszukiwaniu skarbów z udziałem ukochanych postaci z DRAGON QUEST XI! Poznaj młode wersje Erika i Mii, które wyruszają na poszukiwanie skarbów wraz z potworami w swojej “brygadzie”.

 

 

  • Rekrutuj sojuszników i szukaj skarbów w rozległym otwartym świecie.
  • W “Krainie Smoka” można znaleźć liczne przedmioty znane jako “Tysiąc Skarbów”. Aby osiągnąć ostateczny cel na "Wyspie Skarbów", Erik i Mia muszą wraz z przyjaciółmi upolować kluczowe “Siedem kamieni”.
  • Pochwal się swoim skarbem online i zbieraj dalej, aby skompletować encyklopedię skarbów!


09.12.2022
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły