News - Dziś premiera Evil West

Warszawa, 22.11.2022Cenega, oficjalny partner firmy Focus Home Interactive z przyjemnością informuje, że od dziś w sprzedaży dostępna jest gra Evil West. Tytuł w wersji pudełkowej ukazał się na konsole PlayStation 5, PlayStation 4 oraz Xbox Series X/Xbox One w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.

 

 

Premierowy zwiastun gry dostępny jest pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=5ERcyYnqU9M

 

 

Evil West to nowa trzecioosobowa gra akcji od Flying Wild Hog i Focus Entertainment. Ekscytująca przygoda osadzona w pokręconej, nigdy wcześniej niewidzianej wersji fantasy Dzikiego Zachodu czeka na nieustraszonych graczy, którzy odważą się walczyć z krwiożerczymi potworami w stylowych i krwawych pojedynkach.

 

 

Mroczne zagrożenie pochłania Dziki Zachód. Jeden z ostatnich agentów w ściśle tajnym instytucie polującym na wampiry, jest ostatnią linią pomiędzy ludzkością a głęboko zakorzenionym terrorem, który wyłania się z cienia. Zostań superbohaterem Dzikiego Zachodu, zlikwiduj zagrożenie w postaci wampirów i uratuj Stany Zjednoczone!

 

 

Rozpętaj piekło za pomocą broni palnej, zasilanych błyskawicami rękawic i gadżetów. Zabijaj krwiożercze potwory w wielkim stylu jako samotny łowca lub w kooperacji z przyjacielem. Odkrywaj i walcz w kampanii opartej na narracji, jednocześnie ulepszając swoją broń i sprzęt do polowań. Odblokuj nowe umiejętności, aby rozwinąć swoje mistrzostwo w zabijaniu potworów, tworząc własny styl gry, aby ostatecznie pokonać nadprzyrodzone hordy.22.11.2022
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły