News - Dziś premiera gry Ion Fury na Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz Xbox One

Warszawa, 14.05.2020Ion Fury, oldschoolowa strzelanka FPS ze studia Voldpoint, wydana przez 3D Realms i 1C Entertainment jest od dziś dostępna na konsole Nintendo Switch™, PlayStation® 4 oraz Xbox One.

 

Armia cyberkultystów dowodzona przez obłąkanego doktora Jadusa Heskla maszeruje na Neo D.C., przejmując miasto przemocą i terroryzmem. Spustoszenie Heskela powoduje, że Harrison, specjalistka od bomb w Global Defense Force, rozlewa swojego drinka między zmianami. Teraz pragnie zemsty.

 

Odzyskaj Neo D.C. gradem kul, rozlewem krwi i kręglowymi bombami. Rozedrzyj kumpli Heskela ultrasatysfakcjonującym arsenałem, jak strzelba Disperser, która potrafi strzelać nabojami i granatami, potrójny rewolwer Loverboy, albo zadający olbrzymie obrażenia łuk Ion. Znajdziesz słodką zemstę, malując miasto na czerwono pikselową krwią kultystów, robotów i powietrznych brzydali.

 

Silnik Build powrócił. Korzystając z tego samego silnika, co oryginalny Duke Nukem 3D i Shadow Warrior, Ion Fury oferuje uwielbiane przez graczy wrażenia strzelanki z lat 90-tych i dodaje im nowoczesnych możliwości. Wspaniała estetyka 2.5D błyszczy krystalicznie czystą rozdzielczością, zawrotnymi klatkami na sekundę i nowoczesnymi funkcjami, takimi jak strzały w głowę, automatyczne zapisywanie i obsługa panoramicznych ekranów. Eksploruj ogromne poziomy pełne tajemnic, skomplikowane, wertykalne poziomy, które nigdy wcześniej nie były możliwe w silniku Build.

 

Nagradzana i chwaląca się powszechnym uznaniem krytyków za wydanie na PC, w tym tytułem gry roku portalu IndieDB, gra Ion Fury, czuje się jak u siebie na konsolach. Weź udział w wojnie Shelly ze złem w dowolnym miejscu dzięki Nintendo Switch i doświadcz prędkością 60 klatek na sekundę na PlayStation 4 i Xbox One. Na wszystkich platformach strzelaj do wrogów dzięki precyzyjnej kontroli i czułości gamepada, z niezliczonymi opcjami dostrojenia.

 

„Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani wprowadzeniem tego klasycznego FPS w ręce konsolowych graczy na całym świecie. Ion Fury jest doskonałym przykładem tego, jak ukochane cechy strzelanek z lat 90. łączą się z nowoczesną technologią, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia ”- powiedział Nikolay Baryshnikov, CEO 1C Entertainment. „Będąc fanem oldskulowych klasycznych gier FPS od dzieciństwa, osobiście cierpliwie czekałem na ten dzień i jestem pewien, że każdy inny fan tego gatunku czuje to samo!”

 

Gra Ion Fury jest dostępna na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch za $24.99 / / €24,99 / £19,99 z wspieranymi wersjami językowymi (dubbing i napisy): angielski, francuski, niemiecki, rosyjski i hiszpańki. Fizyczne edycje PS4 i Nintendo Switch będą dostępne 26 czerwca poprzez oficjalną stronę Ion Fury, oraz w Europie i Australii na Nintendo Switch 19 czerwca za €29,99/£24,99 I na PlayStation 4 za €24,99/£19,99.

 

Odwiedź oficjalne strony 3D Realms, Ion Fury i 1C Entertainment po więcej informacji na temat krucjaty Shelly.14.05.2020
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły