News - Dziś premiera gry Jump Force

Warszawa, 15.02.2019Cenega, partner dystrybucyjny firmy BANDAI NAMCO Entertainment Europe, w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech z przyjemnością informuje, że dziś do sprzedaży trafiła gra z gatunku bijatyk pt. JUMP FORCE. Tytuł ten ukazał się na konsolach PlayStation®4 i Xbox One w polskiej i angielskiej (napisy), a także japońskiej wersji językowej. Najwięksi bohaterowie i złoczyńcy wszech czasów spotkali się aby uczcić 50-lecie najbardziej wpływowego na świecie magazynu o tematyce manga -  Weekly Shōnen Jump.

Zobacz zwiastun premierowy à https://youtu.be/Nv1wjmPH-3c

Dzięki zawarciu w grze najpopularniejszych i najbardziej klasycznych tytułów manga i anime na świecie, w tym DRAGON BALL Z, ONE PIECE, NARUTO i wielu innych, gracze mogą stworzyć swój trzyosobowy zespół bohaterów i stanąć z nim do bitwy na arenach zlokalizowanych na tle najbardziej znanych miejsc na całym świecie, takich jak Times Square w Nowym Jorku czy góra Matterhorn w Alpach. Wykorzystując silnik Unreal 4, JUMP FORCE po raz pierwszy przedstawił tych tytanów japońskiej popkultury w niezwykłych detalach.

Linia, która oddziela nasz ziemski świat od świata JUMP uległa zatarciu, siły zła przeniosły się do realnego świata, aby rządzić ludzkością. Najwięksi bohaterowie znani z mangi i anime, tacy jak Goku, Luffy, Naruto, a także wielu innych, którzy jeszcze nie zostali ujawnieni, muszą połączyć siły, aby zatriumfować nad siłami zła przybywającymi ze świata JUMP.15.02.2019
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły