News - Dziś premiera gry Moving Out

28.04.2020 WarszawaCenega, partner dystrybucyjny firmy Sold Out w Polsce przypomina, że od dziś w sprzedaży  dostępna jest imprezowa gra Moving Out. Gra ukazała się na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch w polskiej wersji językowej i bardzo dobrej cenie. Wersja pudełkowa na komputery osobiste ukaże się w późniejszym terminie.

 

 

Zamów grę m.in. w sklepach Muve.pl, Empik.com, Konsoleigry.pl, X-kom.pl i 3kropki.pl.

 

 

 

Zobacz zwiastun premierowy tutaj.

 

 

Chcesz spróbować sił w biznesie przeprowadzkowym? Jako świeżo upieczony specjalista do spraw aranżacji i relokacji umeblowania przyjmujesz zlecenia spływające z całego tętniącego życiem miasta Packmore. Smooth Moves nie jest wprawdzie największą firmą przeprowadzkową, ale jej ambitni pracownicy podejmą się każdego, nawet najdziwniejszego zadania. Rozwijaj firmę, zatrudniaj barwne postacie i ratuj mieszkańców miasta z meblowych tarapatów!

 

 

 

 

 • Współpraca
  Możesz grać w trybie fabularnym w pojedynkę jako niezależny przedsiębiorca lub nawiązać współpracę ze znajomymi. Na kanapie może zasiąść do czterech graczy, aby spierać się w kwestii najskuteczniejszych sposobów przenoszenia mebli. To będzie prawdziwa próba umiejętności i łączącej Was przyjaźni!
 • Wyzwanie
  Drzwi i okna utrudniają Ci przenoszenie mebli? Przedzieraj się przez nie, korzystając z praw fizyki! Podnoś, rzucaj i rozwalaj stojące na drodze przeszkody, aby uzyskać najlepszy czas.
 • Akcja
  Zdobądź pierwsze szlify w kolejnych, coraz bardziej niebezpiecznych i zwariowanych zleceniach przeprowadzkowych. Przeniesienie łóżka z punktu A do punktu B nigdy nie odbywa się po linii prostej, więc zapomnij o nudnej teorii i postaw na kreatywność.
 • Przygoda
  Początki każdej firmy przeprowadzkowej są skromne, jednak wraz ze wzrostem reputacji pracujesz dla coraz lepszych klientów. Poznawaj senne przedmieścia, zwariowane gospodarstwa rolne, nawiedzone domy, rzeczywistość wirtualną oraz zaświaty.
 • Postacie
  Zatrudniaj wyjątkowe, barwne postacie, z których każda przejawia zamiłowanie do pracy fizycznej.
 • Tryb wspomagania
  Dopiero zaczynasz? Nie ma problemu! Poziom trudności gry można dostosować do możliwości graczy! Nie zwlekaj! Skrzyknij znajomych i stwórzcie razem szanowaną firmę przeprowadzkową w grze Moving Out.


28.04.2020
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły