News - Dziś premiera gry Resident Evil Village

Warszawa, 07.05.2021 – Cenega, oficjalny partner firmy Capcom w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, z przyjemnością informuje, że od dziś w sprzedaży dostępna jest gra Resident Evill Village - kontynuacja kultowej serii z gatunku survival horror. Tytuł ukazał się na konsole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X oraz Xbox One w angielskiej wersji językowej.

 

 

Zobacz premierowy zwiastun tutaj

 

 

Resident Evil Village przenosi gracza do odległej, zimowej wioski pełnej przerażających stworzeń oraz tajemniczych mieszkańców, w której na każdym kroku będzie musiał walczyć o przetrwanie. Ten pełen akcji tytuł to ósma część wielokrotnie nagradzanej serii gier Resident Evil, która na całym świecie sprzedała się w ponad 107 milionach egzemplarzy i w tym roku obchodzi swoje 25-lecie. 

 

 

Resident Evil Village to kontynuacja opowieści Ethana Wintersa, którą poznaliśmy w docenionym przez krytyków Resident Evil 7 Biohazard. Aby ocalić życie swojej córki, bohater będzie musiał zmierzyć się z wieloma potężnymi przeciwnikami stającymi ja jego drodze, takimi jak upiorna Lady Dimitrescu czy znany z poprzednich odsłon serii Chris Redfield. Oprócz intensywnej kampanii fabularnej i rozbudowanej rozgrywki, w Resident Evil Village powraca również uwielbiany przez fanów tryb gry – The Mercenaries. Zawiera on nowe funkcje, oferując graczom dodatkowe wyzwania i sposoby na zabawę w wiosce po ukończeniu głównego wątku fabularnego. 

 

 

Autorski silnik RE Engine firmy Capcom został już wykorzystany do stworzenia wielu uznanych tytułów jak Resident Evil 7 Biohazard, Resident Evil 2, Resident Evil 3 i Devil May Cry 5. W połączeniu z technologią konsol nowej generacji pozwala on, w Resident Evil Village, zapewnić realistyczne i pełne grozy doznania z gry, które na długo zapadną w pamięć. 

 

 

Z okazji 25. rocznicy powstania serii Resident Evil, osoby, które zakupią grę Resident Evil Village, otrzymają również dostęp do darmowej gry wieloosobowej Resident Evil Re:Verse, która ukaże się latem 2021 roku.07.05.2021
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły