News - Dziś premiera gry The Quarry

Warszawa, 10.06.2022 Cenega, oficjalny partner firmy 2K w Polsce, Czechach, na Węgrzech i na Słowacji, z przyjemnością informuje, że od dziś w sprzedaży dostępna jest gra The Quarry. Tytuł ukazał się na konsole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X oraz Xbox One w angielskiej i polskiej (napisy) wersji językowej.

 

 

Premierowy zwiastun gry dostępny jest pod tym linkiem:

https://www.youtube.com/watch?v=9pm4sA1G5qA

 

 

The Quarry opowiada o grupie dziewięciu nastoletnich opiekunów letniego obozu. W grze występuje wiele znanych gwiazd Hollywood oraz legend horroru. Między innymi David Arquette (seria „Krzyk”), Ariel Winter ("Współczesna rodzina"), Justice Smith ("Jurassic World"), Brenda Song ("Dollface"), Lance Henriksen ("Obcy"), Lin Shaye (seria „Naznaczony”), Ted Raimi ("Creepshow") oraz wielu innych. W produkcji gracze wcielają się w każdego z dziewięciu opiekunów obozu w porywającej filmowej opowieści. Wszystkie decyzje podjęte w grze ukształtują ich unikalną opowieść z plątaniny możliwości. Każda postać może zostać głównym bohaterem tej historii lub zginąć, zanim nadejdzie dzień.

 

 

 

"Minęło prawie siedem lat od wydania naszej ostatniej produkcji osadzonej w gatunku teen-slasher. W The Quarry postawiliśmy sobie wyzwanie, aby rozwijać interaktywną fabułę i w pełni wykorzystać postęp technologiczny" - powiedział Will Byles, dyrektor Supermassive Games. "The Quarry pozwoli sprawdzić, jakich wyborów dokonalibyśmy w obliczu niewyobrażalnych wydarzeń. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jakie historie stworzycie!".

 

 

"Zespół Supermassive Games po raz kolejny podniósł poprzeczkę dla gatunku interaktywnych opowieści" - powiedział David Ismailer, prezes 2K. „Fantastycznie było z nimi współpracować, The Quarry posiada niesamowitą obsadę i trzymającą w napięciu historię”.

 

 

 

Na wszystkich platformach dostępna jest darmowa wersja próbna gry. Zawarty w niej Prolog stanowi wstęp do całej produkcji i daje graczom przedsmak tego, co czeka ich w pełnej wersji.

 

 

The Quarry oferuje graczom szereg funkcji, w tym:

 

 

  • TWOJA HISTORIA, ICH LOS - Czy odważysz się sprawdzić, co czeka za tym włazem? Czy zbadasz krzyki dochodzące z lasu? Ocalisz przyjaciół, czy desperacko uciekniesz, by ratować swoje życie? Każdy wybór, duży czy mały, kształtuje twoją historię i określa, kto przeżyje, aby ją opowiedzieć.  

 

 

  • POWALAJĄCE KINOWE DOŚWIADCZENIE - Najnowocześniejsze techniki przechwytywania twarzy i filmowe oświetlenie w połączeniu z niesamowitymi występami hollywoodzkiej obsady ożywiają horror w Hackett’s Quarry w iście kinowym stylu. 

 

 

  • POCZUJ STRACH RAZEM ZE ZNAJOMYMI - Powierz swój los maksymalnie 7 znajomym w grze online, gdzie zaproszeni gracze oglądają i głosują na kluczowe decyzje, kształtując historię całą grupą! Lub graj razem w trybie współpracy na kanapie z horrorem imprezowym, w którym każdy gracz wybiera wychowawcę i kieruje jego działaniami. 

 

 

  • DOSTOSUJ SWOJE DOŚWIADCZENIA - Poziom trudności, który można dostosować dla wszystkich elementów rozgrywki pozwala graczom na każdym poziomie umiejętności cieszyć się horrorem. A jeśli wolisz oglądać niż grać, tryb filmowy pozwala cieszyć się The Quarry niczym thrillerem kinowym. Wybierz, jak chcesz, aby historia się potoczyła, odpręż się i wcinaj popcorn pomiędzy wszystkimi krzykami! 


10.06.2022
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły