News - Dziś premiera Moonscars

Wydanie fizyczne zawiera:

Ekskluzywna książeczka z grafikami.

Mapa świata/plakat.

Cyfrowa ścieżka dźwiękowa.

 

 

Poznać twojego Stwórcę!

 

 

Szara Irma, zajadła gliniana wojowniczka, toczy bitwę w ponurym świetle księżyca. Ma tylko jeden jedyny cel: znaleźć Rzeźbiarza i odkryć tajemnicę swojego istnienia.

 

 

Przetestuj swoje umiejętności walki do granic możliwości i opanuj nowe zdolności, aby przemierzać bezlitosny, nieliniowy dwuwymiarowy świat. Staw czoła bezwzględnej ciemności, która chce cię zniszczyć. W Moonscars każda śmierć to cenna lekcja, a z każdą pokonaną przeszkodą odkryjesz nową prawdę.

 

 

  • Śmierć cię kształtuje: Zanim wzniesiesz się na wyżyny, musisz upaść. Ponoś porażki i triumfuj, aby zostać mistrzowską wojowniczką.
  • Ponury, ale zachwycający świat: Eksploruj cienie i odkrywaj ukryte w świetle księżyca sekrety w nieliniowym malarskim świecie zniekształconym przez desperację i rozpacz.
  • Wystaw swoją determinację na próbę: Szlifuj umiejętności i ćwicz refleks podczas wymagającej walki pełnej akcji. Tnij wrogów i paruj ataki mieczem, dobywaj wyjątkowych broni specjalnych i korzystaj z potężnych czarów.
  • Księżyc łaknie: Poznaj dziwną, mroczną i fantastyczną opowieść pełną zwrotów akcji i intrygujących detali. Poszukuj prawdy na temat własnego istnienia, a twoje wysiłki zostaną nagrodzone.
  • Glina, kości i ichor: Bierz udział w historiach i wspomnieniach pełnych zdrady, cierpienia i zemsty jako Szara Irma oraz bliskie jej istoty z krwi i gliny szukające prawdy i celu.


30.06.2023
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły