News - Dziś premiera My Little Pony: A Zephyr Heights Mystery

My Little Pony: A Zephyr Heights Mystery już w sklepach!
Przygotuj się na magiczną przygodę w Equestrii z My Little Pony: A Zephyr Heights Mystery, dostępną na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X i Nintendo Switch.Osobliwa magia wywraca świat Equestrii do góry nogami. To od ciebie zależy, czy wyniesiesz magię przyjaźni na nowy poziom i wyruszysz na tajemniczą przygodę dla jednego lub dwóch kucyków.

 

 

Dzięki współpracy kucyków będziesz w stanie odkryć niestabilną magię, która zamienia telefony w pizzę, łamie prawa grawitacji i opryskuje wszystko kolorami. Wciel się w Sunny, Hitch, Izzy, Pipp, Zipp oraz Misty i wykorzystuj specjalne zdolności, by odkrywać Zefirowe Wzgórza. W tym przepięknym podniebnym mieście możesz spotkać pegazy, znaleźć specjalne przedmioty kolekcjonerskie oraz zrobić zdjęcia swoim ulubionym kucom.

 

 

Nie zapominaj o świetnej zabawie ze swoimi najlepszymi kucykami. Możesz grać w minigry, takie jak Sesja Zdjęciowa Pippa, Hitch na szlaku i Dostawa Smoothie Sunny. Dostępna jest również szafa pełna akcesoriów, dzięki którym możesz pochwalić się niepowtarzalnym stylem.

 

 

Pora, by na Zefirowych Wzgórzach zapanował porządek!

 

Cechy gry:

 

  • WSZYSTKIE KUCYKI W JEDNYM MIEJSCU – graj swoimi ulubionymi kucykami.

 

  • EKSPLORUJ KRÓLESTWO – uratuj Zefirowe Wzgórza.

 

  • GRAJ W TRYBIE KOOPERACJI – wyrusz na przygodę dla jednego lub dwóch graczy.

 

  • ZACHOWAJ STYL – dostosuj wygląd swoich kucyków za pomocą różnych akcesoriów.

 

  • CZEKA CIĘ MNÓSTWO FRAJDY – dostępne są minigry, przedmioty kolekcjonerskie, zdjęcia i nie tylko!


17.05.2024
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły