News - Dziś premiera The Dark Pictures Anthology, The Devil in Me

Lyon, FRANCJA - 18 listopada - Bandai Namco Europe wydało dziś finał pierwszego sezonu The Dark Pictures Anthology, The Devil in Me. Wersja pudełkowa w dystrybucji firmy Cenega, ukazała się na PlayStation®5, PlayStation®4 oraz Xbox Series X i Xbox One.

 

W grze The Devil in Me gracze zostają zaproszeni do oszałamiająco odtworzonego World's Fair Hotel zbudowanego przez amerykańskiego seryjnego mordercę, H.H. Holmesa. Ich postacie wcielają się w ekipę Lonnit Entertainment, niskobudżetowych twórców filmów dokumentalnych, która została zwabiona do hotelu obietnicą czegoś naprawdę wyjątkowego. Czegoś, co może tylko zwiększyć oglądalność ich programu typu true-crime. Ich los jest w rękach graczy, którzy będą musieli podejmować trudne decyzje pod presją, w czasie gdy ich morderczy gospodarz będzie obserwował każdy ich ruch.

 

Oprócz nowej historii i gwiazdorskiej obsady, finał sezonu pierwszego zawiera szereg nowych elementów rozgrywki. Postacie mogą się teraz wspinać, skakać, czołgać i biegać po obszarach eksploracji, które są większe i bardziej złożone niż kiedykolwiek. Gracze będą musieli zachować zimną krew, aby rozwiązać zagadki, a użycie nowego systemu inwentarza i specjalnych narzędzi postaci w odpowiednim momencie może uratować im życie!

 

Podobnie jak w przypadku wszystkich gier z Antologii The Dark Pictures, gracze mogą stawić czoła grozie w pojedynkę lub połączyć siły z przyjaciółmi w trybach wieloosobowych: online ze znajomym lub z maksymalnie 5 graczami w trybie kanapowym.

 

Państwa pokój jest gotowy. Zachęcamy do obejrzenia zwiastuna premierowego The Devil in Me tutaj. Mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni z pobytu.

 

The Dark Pictures Anthology to seria samodzielnych, kinowych gier grozy z rozgałęziającą się fabułą, zaprojektowanych tak, aby regularnie prezentować nowe przerażające doświadczenia. Każda gra zawiera zupełnie nową historię, miejsce akcji i nową obsadę bohaterów.

 

Więcej informacji na temat The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me na oficjalnej stronie internetowej.18.11.2022
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły