News - Edycja przedsprzedażowa gry Dziedzictwo Hogwartu

Z przyjemnością informujemy, że w sklepach sieci Media Expert oraz Media Markt dostępna jest Edycja Przedsprzedażowa gry Dziedzictwo Hogwartu, fabularnej gry akcji z otwartym światem osadzonej w uniwersum książek i filmów o Harrym Potterze.

 

Zakup EDYCJI PRZEDSPRZEDAŻOWEJ uprawnia do:

  • uzyskania rabatu od ceny sprzedaży 1 egz. wydania premierowego gry DZIEDZICTWO HOGWARTU na jedną, wybraną platformę sprzętową, w wysokości ceny zakupu EDYCJI PRZEDSPRZEDAŻOWEJ;
  • bezpłatnego otrzymania oryginalnej torby z elementami graficznymi z gry DZIEDZICTWO HOGWARTU.

 

Zakupu wydania premierowego gry DZIEDZICTWO HOGWARTU z rabatem można dokonać najwcześniej w dniu premiery gry w Polsce, wyłącznie w punkcie, w którym dokonano zakupu EDYCJI PRZEDSPRZEDAŻOWEJ, za okazaniem dowodu zakupu.

 

Gra Dziedzictwo Hogwartu ukaże się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X 10 lutego 2022 roku. Wersja gry na Nintendo Switch ukaże się w późniejszym terminie.

 

Udaj się w podróż po zarówno znanych, jak i nowych miejscach, by badając je odkrywać fantastyczne zwierzęta, modyfikować wygląd swojego bohatera, warzyć eliksiry, doprowadzać do mistrzostwa rzucanie zaklęć i rozwijać swoje talenty. Zdecyduj jakim czarodziejem lub jaką czarownicą będziesz.

 

 

Przeżyj przygodę w XIX-wiecznym Hogwarcie. Wciel się w postać dzierżącą klucz do antycznego sekretu, który może podzielić świat magii. Zawiązuj sojusze, walcz z czarnoksiężnikami i zadecyduj o losie świata magii. To ty decydujesz o swoim dziedzictwie. Zapełnij niezapisane karty swojej historii.15.01.2023
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły