News - Epic Chef w planie wydawniczym firmy

Warszawa, 12.04.2021 — Cenega, oficjalny partner dystrybucyjny firmy Sold Out w Polsce, ma przyjemność ogłosić, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra Epic Chef. Tytuł będzie dostępny w 2021 roku na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch w angielskiej wersji językowej.

 

Zobacz zwiastun ogłaszający TUTAJ.

  

 

Epic Chef to fabularna gra przygodowa doprawiona elementami symulacji życia codziennego, gotowania oraz prac rzemieślniczych, które wspólnie tworzą wyśmienitą potrawę!

 

 • Twórz pyszne dania!
  Dynamiczne tworzenie przepisów oznacza, że możesz eksperymentować z tysiącami różnych kombinacji składników, aby opracować niepowtarzalne menu pełne wybornych potraw.
 • Bitwy szefów kuchni!
  Zmierz się z rywalami w epickich kuchennych potyczkach, aby przekonać się, kto jest prawdziwym królem gotowania! Ocena dania zależy od różnych czynników, a każdy juror ma swoje preferencje, co oznacza, że nie ma dwóch takich samych bitew.
 • Domek na prerii
  Zadbaj o samowystarczalność dzięki uprawie owoców i warzyw, a także hodowli eklektycznej zbieraniny zwierząt rozmaitych gatunków – od krów po jednorożce! Naprawiaj i ulepszaj swoją podupadłą (i nieco nawiedzoną) posiadłość.
 • Sprytny kucharz!
  Szef kuchni nie może obejść się bez narzędzi. Zbieraj zasoby i konstruuj wyspecjalizowane urządzenia, które posłużą Ci do przetwarzania składników, a nawet tworzenia nowych przepisów! 
 • Odkrywaj Ambrozję!
  Przekonaj się, co to miasto ma do zaoferowania. Możesz zwiedzać różne lokalizacje, takie jak tawerna, SPA, a nawet spróbować sił w łowieniu ryb. Poznaj przyjaznych mieszkańców i zdobądź ich sympatię pysznymi daniami.
 • Kuchenna opowieść
  Poznaj zabawną historię z galerią ciekawych postaci zamieszkujących świat inspirowany opowiadaniami sir Terry’ego Pratchetta.

 

Chwyć chochlę i ruszaj w podróż, aby zostać legendarnym szefem kuchni w grze Epic Chef!12.04.2021
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły