News - Farming Simulator 22 Platinum Edition od dziś w sklepach

Warszawa, 15.11.2022 - Cenega, oficjalny partner firmy GIANTS Software w Polsce, z przyjemnością informuje, że do dziś w sprzedaży dostępna jest gra Farming Simulator 22 Platinum Edition, która zawiera podstawową wersję Farming Simulator 22 oraz dodatek Platinum Expansion. Tytuł w wersji pudełkowej ukazał się na PC oraz konsole PlayStation 5, PlayStation 4 oraz Xbox Series X/Xbox One w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Sam dodatek Platinum Expansion ukazał się również w wersji pudełkowej na PC. Partnerem wydania gry Farming Simulator 22 Platinum Edition oraz Platinum Expansion jest firma Volvo.

 

 

Więcej informacji na temat pudełkowego wydania gry znajduje się na stronie: https://farmingsimulator.cenega.pl/

 

 

Dzięki Platinum Expansion, leśna część rolnictwa w grze została rozbudowana i rozszerzona o ponad 40 nowych pojazdów, narzędzi i przedmiotów od Volvo Group, IMPEX, John Deere, Koller, Komatsu, Pfanzelt, Schwarzmüller, WESTTECH i innych renomowanych marek. Platinum Edition łączy grę podstawową i rozszerzenie, zwiększając łączną liczbę pojazdów i narzędzi dostępnych w produkcji do ponad 500 od przeszło 150 prawdziwych producentów. 

 

 

 

Silverrun Forest, to najbardziej pogodna z dotychczasowych map GIANTS Software, która zawiera ponad 20 000 drzew, w tym solidne sekwoje oraz inne nowe gatunki. Klimatyczna mieszanka rolnictwa, leśnictwa i projektów rekreacyjnych sprawia, że gracze kształtują charakter krajobrazu poprzez wznoszenie konstrukcji, wśród których najbardziej imponujący jest gigantyczny rollercoaster, który powstać może dzięki dostarczonym zasobom.

 

 

 

Rolnicy mogą ścinać drzewa za pomocą najnowocześniejszych maszyn takich jak Volvo EC380DL, które wyposażyć można w różne głowice. Pfanzelt Pm Trac pomoże przenieść kłody przez zalesiony teren, a przy nieprzejezdnym terenie gracze mogą wykorzystać maszynę Koller K 300-T, która rozciąga przez las setki metrów lin. Natomiast dzięki kontenerom transportowym wirtualni rolnicy dostarczą drewno do różnych zakładów produkcyjnych lub projektów budowlanych łodzi, bud dla psów lub mebli. W Silverrun Forest gracze znajdą wiele nowych punktów sprzedaży i zakładów produkcyjnych.

 

 

 

"Minął rok od premiery Farming Simulator 22. Był to rok pełen dodatkowej zawartości, często dostępnej za darmo, który doprowadził do jednego z najbardziej ambitnych pod względem rozgrywki rozszerzeń, jakie kiedykolwiek zrobiliśmy", komentuje szef działu wydawniczego GIANTS Software - Boris Stefan.

 

 

Po tym jak Farming Simulator 22 sprzedał 1,5 miliona egzemplarzy w pierwszym tygodniu po premierze i 3 miliony po dziewięciu tygodniach, GIANTS Software osiąga teraz kolejny kamień milowy sprzedaży. "To zupełnie nowa, udana i samodzielnie wydana era marki Farming Simulator. Era, w której do tej pory sprzedano nie mniej niż cztery miliony egzemplarzy Farming Simulator 22 od momentu premiery" - komentuje Boris Stefan.

 

 

Informacje o firmie Volvo - partnerze wydania gry Farming Simulator 22 Platinum Edition oraz Platinum Expansion:

 

 

 

 

 

Volvo Maszyny Budowlane Polska jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem maszyn Volvo w Polsce. Pracownicy firmy z pasją i determinacją pracują na sukces klientów budując długotrwałe, partnerskie relacje oparte na zaufaniu, otwartości i zaangażowaniu.

 

 

 

Firma oferuje nie tylko nowe i używane maszyny budowlane, ale kompleksowe rozwiązania zaprojektowane tak, by stanowiły dopełnienie zalet maszyn Volvo i ułatwiały klientom rentowną działalność w szerokim wachlarzu branż: kruszywowej, energetycznej, infrastrukturalnej, drogownictwa, budownictwa, wyburzeń, recyclingu, leśnictwa i wielu innych.

 15.11.2022
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły