News - Football Manager 2023 od dziś w sklepach

Warszawa, 08.11.2022Cenega, oficjalny partner firmy SEGA® z przyjemnością informuje, że od dziś w sprzedaży dostępna jest gra Football Manager 2023. Tytuł w wersji pudełkowej ukazał się na komputery PC w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.

Z okazji premiery FM23, Sports Interactive opublikowało zwiastun premierowy z udziałem gwiazd Manchesteru City: Rodriego, Phila Fodena i İlkaya Gündoğana, który pokazuje, w jaki sposób menedżer może podnieść poziom prowadzonej drużyny i zapewnić sukces swojego klubu na boisku.

 

Premierowy zwiastun dostępny jest pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=ISJxT7VLzYg

 

Fani, którzy kupią fizyczną kopię FM23 zauważą, że tegoroczna edycja nie zawiera płyty. Zamiast tego każde opakowanie zawiera unikalny kod, który po zrealizowaniu umożliwi grę poprzez Steam, Epic Games lub Microsoft Store. Usunięcie płyty i notesu z tegorocznej edycji, a także dalsze udoskonalenia opakowań ekologicznych, oznaczają, że ogólny ślad węglowy opakowania FM23 jest o 47% niższy niż FM22.

 

Dyrektor studia Sports Interactive Miles Jacobson powiedział: "Jestem zachwycony tym, że możemy dziś wydać Football Manager 2023 na całym świecie. W ramach wczesnego dostępu zostało rozegranych ponad 8,8 miliona meczów, a duże zainteresowanie graczy tym tytułem było również widoczne w wynikach zamówień przedpremierowych oraz wczesnej rejestracji. Jesteśmy pewni, że FM23 będzie kontynuował naszą tradycję dostarczania gier o najlepszym stosunku jakości do ceny."

 

Dzięki dużym dodatkom i ulepszeniom w kluczowych obszarach gry, FM23 wznosi długoletnią serię na nowe wyżyny.

 

Aby uzyskać więcej informacji na temat FM23 odwiedź stronę: www.footballmanager.com08.11.2022
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły