News - Generalne Remonty Domów: Ogród oraz Edycja specjalna gry w planie wydawniczym firmy

Warszawa, 29.04.2019 – Cenega, oficjalny partner PlayWay w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech, z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafił oczekiwany dodatek do gry autorstwa polskiego studia Frozen District, Generalne Remonty domów: Ogród, rodzimej edycji Garden Flipper. Tytuł będzie dostępny w polskiej wersji językowej na komputerach osobistych 16 maja 2019 roku. Tego samego dnia na półkach sklepowych ukaże się zbiorcze wydanie podstawowej gry Generalne Remonty Domów (polskiej edycji House Flipper) wraz z dodatkiem Ogród w Edycji specjalnej.

 

Opis dodatku Generalne Remonty Domów: Ogród:

 

Marzysz o swojej własnej działce? Masz w sobie żyłkę dekoratora? Zostań ogrodnikiem i zaprojektuj ogród swoich marzeń!

 

 • Przygotuj swoją działkę: pozbądź się chwastów, śmieci i gruzu. Skoś trawę i powycinaj niechciane rośliny.
 • Odkryj całkiem nowe zlecenia: po raz pierwszy w grze Generalne Remonty Domów możesz zarabiać, odświeżając teren na zewnątrz!
 • Poznaj zadania prawdziwego ogrodnika: możesz m.in. kosić trawę, sadzić drzewa, krzewy i barwne rabaty kwiatowe, skręcać i stawiać meble ogrodowe oraz wiele innych!
 • Wzbudź zazdrość u sąsiadów: stwórz dokładnie taki ogród, jaki ci się marzy – od minimalistycznych ogrodów zen po kwiatowe raje w istnie barokowym stylu. Wybór należy do ciebie!
 • Udekoruj swoją działkę: wybieraj spośród 1000 przedmiotów - roślin, altan, mebli ogrodowych, huśtawek, grilli, dekoracji i wielu innych.

 

Zobacz zwiastun grytutaj.

 

Dodatek Generalne Remonty Domów: Ogród wymaga zainstalowanej podstawowej gry Generalne Remonty Domów.

 

Patronami wydania są:

Czasopismo Mam Ogród

Z Ogrodem na Ty

Ogrodnik Tomek

 

 

Opis gry Generalne Remonty Domów:

 

W grze Generalne Remonty Domów możesz zostać jednoosobową ekipą renowacyjną. Kupuj zrujnowane domy i tchnij w nie nowe życie! Wśród twoich zadań będą między innymi: wyburzanie ścian, wymiana gniazdek elektrycznych, wymiana sprzętu AGD, malowanie, układanie płytek oraz sprzedaż i kupno mebli. Jedyną drogą do sukcesu będzie kupowanie domów tanio, odnawianie ich i sprzedawanie o wiele drożej! Każdy dom to nowe wyzwanie!

 • Przyjmuj drobne zlecenia, zdobywaj doświadczenie i zarabiaj pieniądze.
 • Regularnie sprawdzaj oferty i kupuj zrujnowane budynki poniżej wartości rynkowej.
 • Zacznij generalny remont od totalnej demolki! Odstresuj się i rozwalaj ściany, by dać wnętrzom nieco przestrzeni!
 • Zostań złotą rączką i samodzielnie naprawiaj wszystkie napotkane usterki! Przykręcaj, mocuj, wymieniaj, maluj – tylko ty możesz sprawić, że stare wnętrza zalśnią jak nowe!
 • Masz w sobie duszę artysty? Wyraź siebie dzięki możliwościom, jakie dają Generalne Remonty Domów! Stwórz swoje wymarzone miejsce na ziemi za pomocą setek przedmiotów – mebli i dodatków!
 • Szlifuj swoje umiejętności jako handlarz nieruchomościami i sprzedawaj kolejne domy. Wdrażaj nowe mechanizmy i powiększaj swój kapitał, by mieć dostęp do poważniejszych inwestycji!

Więcej informacji o grze dostępne na stronie tytułu - https://generalneremontydomow.cenega.pl/.29.04.2019
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły