News - Ghost Song już w sprzedaży

Gra jest dostępna w pudełkowych wydaniach na PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Nintendo Switch, a wydanie fizyczne zawiera:

Mapa świata/plakat.
Cyfrowy kod oficjalnej ścieżki dźwiękowej z Bandcamp.

 

 

Samotność nie będzie ci doskwierać.

 

 

Na wyludnionym księżycu o nazwie Lorian z długiego snu budzi się Deadsuit – uzbrojona i gotowa do walki istota, która nie pamięta celu swojego istnienia. Jest to jednak zaczątek czegoś nowego…

 

 

Zapuść się do podziemi w poszukiwaniu odpowiedzi w Ghost Song – klimatycznej dwuwymiarowej grze przygodowej poruszającej tematy samopoznania, pradawnych tajemnic i kosmicznej grozy. Eksploruj kręte jaskinie, w których jedynym źródłem światła jest bioluminescencyjna flora, walcz z dziwnymi i potężnymi istotami oraz zdobywaj nowe zdolności, które pomogą ci odkryć dawno zapomniane tajemnice tego świata.

 

 

Zapuść się w głębiny ciemności – tylko wtedy poznasz prawdę (a może raczej ją sobie przypomnisz?).

 

 

 

  • Dowiedz się, co leży pod powierzchnią: Eksploruj kręte tunele obcych i porzucone dawno temu laboratoria w rozległym, pięknie zilustrowanym, inspirowanym grami z gatunku metroidvania dwuwymiarowym świecie pełnym tajnych komnat i oferującym zapadającą w pamięć historię.

 

 

  • Nabieraj siły i rób postępy: Zdobądź w otchłaniach potężne bronie i nowe, modyfikujące rozgrywkę zdolności. Przemierzaj coraz to nowe warstwy księżyca i zaglądaj do opcjonalnych ukrytych obszarów.

 

 

  • Zmierz się z wymagającymi przeciwnikami: Walcz z fungoidalnymi kosmitami i metalowymi wrakami Lorianu, zdając się na refleks i precyzję. Zwiększaj swoją moc i personalizuj kombinezon oraz blaster, używając szerokiej gamy modułów.

 

 

  • Wystrzelaj i zmiażdż wrogów: Opanuj do perfekcji unikatowe umiejętności walki, którymi dysponuje Deadsuit. Wybijaj przeciwników przy pomocy szybkostrzelnego blastera, nagrzewając jego lufę i wzmacniając w ten sposób ataki wyprowadzane podczas walki wręcz.

 

 

  • Samotność nie będzie ci doskwierać: Nie jesteś jedyną istotą uwięzioną w tym nieznanym miejscu. Na swojej drodze spotkasz różne udźwiękowione postacie i poznasz ich historie o przetrwaniu, odwadze, porzuceniu i odkupieniu.


28.07.2023
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły