News - Gra Park Beyond już w sklepach

Warszawa, 16.06.2023Cenega, oficjalny partner firmy Bandai Namco z przyjemnością informuje, że w sprzedaży dostępna jest gra Park Beyond. Tytuł w wersji pudełkowej w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej ukazał się na PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Gra w wersji na komputery osobiste ukazała się w specjalnym wydaniu Day-1 Admission Ticket Edition.

 

 

Premierowy zwiastun gry dostępny jest pod tym linkiem: https://youtu.be/LY-1ABQEzWs

 

Wydanie Day-1 Admission Ticket Edition na PC zawiera:

 

  • Kod Steam na grę Park Beyond. 
  • Ekskluzywny SteelBook® prezentujący projekt imponującego diabelskiego młyna. 
  • Fizyczną i cyfrową ścieżkę dźwiękową Park Beyond skomponowaną przez Oliviera Derivière'a. Daj się oczarować różnym gatunkom muzycznym odpowiadającym różnym tematom obecnym w grze. 
  • Zestaw trzech pocztówek o wymiarach 10x15cm przedstawiających kierunek artystyczny Park Beyond. 
  • Zestaw 6 ekskluzywnych naklejek z kolorowego uniwersum Park Beyond. 

 

 

 

Park Beyond ma coś do zaoferowania dla wszystkich typów graczy. Jeśli są wizjonerami szukającymi nieznany rozwiązań w parkach rozrywki, to w grze będą mogli zamienić przyziemne atrakcje, sklepy i wydarzenia w niesamowite rzeczy. Jeśli zarządzanie mają we krwi, długa lista paneli kontrolnych pozwoli im śledzić każdy szczegół i wydany grosz, dzięki czemu będą wiedzieć, jak działa ich park oraz jak bawią się odwiedzający. Jeśli są kreatywni i mają wielkie pomysły, to system budowania z obszerną biblioteką zasobów pozwoli im stworzyć niesamowitą scenerię dla odwiedzających, a kreator rollercoasterów pozwoli zbudować przejażdżkę swoich marzeń.

 

 

W sierpniu uruchomiona zostanie platforma mod.io, która pozwoli udostępniać między sobą treści tworzone przez graczy, niezależnie od platformy, na której grają.

 

 

Nadchodzące darmowe i płatne dodatki wprowadzą więcej szaleństwa do Park Beyond wraz z nowymi motywami dla atrakcji, dekoracjami, postaciami i nie tylko.16.06.2023
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły