News - Gra Sand Land już dostępna w sprzedaży

arszawa, 26.04.2024 – Cenega, oficjalny partner firmy Bandai Namco Entertainment z przyjemnością informuje, że gra Sand Land jest już dostępna w sprzedaży. Tytuł ukazał się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej w Edycji Standardowej na PlayStation 5, PlayStation 4 oraz Xbox Series X oraz w Edycji Kolekcjonerskiej w limitowanym nakładzie na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X oraz PC.

 

 

Premierowy zwiastun gry dostępny jest pod tym linkiem: https://youtu.be/08YkuNmMsN4

 

 

 

 

Sand Land to opowieść o nieoczekiwanej przyjaźni między ludźmi i demonami w bezwzględnym świecie, w którym woda stała się najrzadszym zasobem. W grze książę demonów Belzebub i jego towarzysze ruszają na poszukiwania legendarnego źródła, aby ocalić mieszkańców tytułowej krainy. Podczas przygody bohaterowie nawiążą nowe znajomości, stoczą intensywne bitwy, a także zmierzą się z niebezpieczeństwami pustyń. Ponadto w trakcie swojej podróży Belzebub i jego przyjaciele trafią również do „Forest Land” – zielonej i porośniętej roślinnością krainy, która drastycznie różni się od piaszczystych terenów. Świat, historia i postacie Sand Land zostały stworzone specjalnie na potrzeby gry i serialu przez Akirę Toriyamę.

 

 

 

 

W grze Sand Land gracze mogą poprowadzić ponad dziesięć różnych pojazdów, które pomogą im pokonywać duże odległości, trudny teren lub zasypią wrogów gradem pocisków. Każdy pojazd można dostosować za pomocą znalezionych lub wytworzonych części, zwiększając tym samym jego możliwości i dopasowując go do różnych stylów rozgrywki. Gracze mogą również nadać wyjątkowy styl swoim maszynom zmieniając ich kolory i dodając naklejki.26.04.2024
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły