News - Gra Street Fighter 6 już w sklepach

Warszawa, 02.06.2023Cenega, oficjalny partner firmy Capcom z przyjemnością informuje, że w sprzedaży dostępna jest gra Street Fighter 6. Tytuł w wersji pudełkowej ukazał się na PlayStation 5, PlayStation 4 i Xbox Series X w polskiej (napisy) oraz angielskiej wersji językowej.Premierowy zwiastun gry dostępny jest pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=4EnsDg6DCTEW opartej na autorskim silniku Capcom RE ENGINE grze Street Fighter 6 masz do wyboru trzy tryby: World Tour, Fighting Ground i Battle Hub.

 18 zróżnicowanych zawodników

 


Graj legendarnymi mistrzami lub nowymi postaciami. W najnowszej odsłonie gry czekają na Ciebie Ryu, Chun-Li, Luke, Jamie, Kimberly i inni. Każdy z zawodników został udoskonalony i wyposażony w efektowne funkcje.

 

 

 

Zostań mistrzem areny

 


Gra Street Fighter 6 oferuje zaawansowany system pojedynków z trzema rodzajami sterowania – klasycznym, nowoczesnym i dynamicznym – które umożliwiają dostosowanie rozgrywki do poziomu umiejętności.

 


Funkcja komentowania w czasie rzeczywistym daje poczucie uczestnictwa w rzeczywistej walce i objaśnia przebieg rozgrywki.

 


Wskaźnik Drive Gauge to nowy system zarządzania zasobami. Korzystaj z niego mądrze, aby zapewnić sobie zwycięstwo.

 

 

 

Przemierzaj ulice miasta w trybie World Tour

 


Przekonaj się, co znaczy siła, grając w trybie World Tour – angażującej grze w trybie jednoosobowym. Zabierz swojego awatara na wyprawę po mieście Metro City i poza jego granicami. Poznaj mistrzów, którzy wezmą Cię pod swoje skrzydła oraz nauczą własnego stylu i technik walki.

 

 

 

Szukaj rywali w trybie Battle Hub

 


Battle Hub to podstawowy tryb gry Street Fighter 6, w którym gracze mogą się gromadzić, komunikować i wspólnie rozwijać. Za pomocą awatara utworzonego w trybie World Tour przeszukaj szafki na poziomie Battle Hub i graj przeciwko innym lub przejdź do Centrum gry i pograj w klasyczne gry zręcznościowe od Capcom.

Tu zaczyna się Twoja droga do stania się Światowym Wojownikiem.

 


Rozgrywka online

 


W przypadku tej gry firma Capcom świadczy różne usługi internetowe, co obejmuje również zawartość dostępną wyłącznie online.
* Niektóre elementy tej gry są niedostępne bez połączenia z Internetem.
* Do korzystania z zawartości online jest wymagany identyfikator Capcom ID.
* Informacje na temat usług powiązanych z identyfikatorem Capcom ID i korzystania z niego można znaleźć w oficjalnej witrynie identyfikatora Capcom ID https://cid.capcom.com/. W określonych przypadkach korzystanie z identyfikatora Capcom ID może podlegać ograniczeniom wiekowym.
* Firma Capcom może tymczasowo zawiesić dostęp do usług internetowych, gdy wystąpią nieprzewidziane okoliczności.02.06.2023
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły