News - Ion Fury wchodzi z hukiem na Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz Xbox One

Warszawa 29.04.2020 – Ion Fury oldschoolowa strzelanka FPS ze studia Voldpoint, wydana przez 3D Realms i 1C Entertainment trafi na konsole Nintendo Switch™, PlayStation® 4 oraz Xbox One już 14.05.2020. Wydanie pudełkowe będzie dostępne na rynku 26.06.2020.

 

Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna premierowego TUTAJ

 

Zejdźcie z drogi Shelly „Bombshell” Harrison, walczącej z armią cyber-kultystów doktora Jadusa Heskela – tym razem w wydaniu konsolowym. Stań w obronie Neo D.C. dzierżąc należący do Shelly, zaufany, trzylufowy rewolwer Loverboy w 60 FPS na PlayStation 4 i Xbox One oraz siej zniszczenie na Nintendo Switch.

 

 

Przedzieraj się przez szwadrony cyborgów, olbrzymich robotów i wendigo, używając ośmiu broni, zainspirowanych retro-arsenałem. Korzystaj z oburęcznego ostrzału z karabinów Penetrator SMG z amunicją zapalającą, pozwalającą puścić wrogów z dymem, niszczycielskiego Dispersera, obsługującego naboje do strzelby i granaty, lub po prostu wrzuć do pomieszczenia Clusterpucka i zmieć wszystkich z powierzchni.

 

 

Korzystając z tego samego silnika, co oryginalny Duke Nukem 3D, Ion Fury oferuje uwielbiane przez graczy wrażenia strzelanki z lat 90-tych. Doskonale zintegrowane z grą współczesne rozwiązania umożliwiają dodatkowo headshoty, interakcję z otoczeniem, polepszoną fizykę w grze, autozapis postępu w grze oraz funkcjonalność szerokoekranową. Mariaż obu stylów w grze Ion Fury stanowi doskonałe wprowadzenie do świata klasycznych strzelanek oraz wartościowy wkład w cały gatunek shooterów – co potwierdza nagroda Gry Roku w plebiscycie IndieDB.

 

 

„Naszym zamiarem było zapewnienie tej samej doskonałej, krwistej rozrywki, znanej z wersji PC na konsolach.” - powiedział Mike Nielsen, CEO 3D Realms. „Nigdy nie przypuszczaliśmy, że przyjdzie taki dzień, w którym będziemy mogli użyć silnika Build na współczesnych konsolach, ale uważamy, że nasi gracze będą zadowoleni z efektu wysiłku i fantastycznej pracy Voidpoint oraz General Arcade”.

 

 

Ion Fury będzie dostępne w pre-orderze na Xbox One 1.05.2020 z 15% rabatem, obniżającym ceny do $21.24 / €21,24 / £16,99, oraz na Nintendo Switch w Europie 7.05.2020, również z 15% rabatem. Gra będzie dostępna na Nintendo Switch™, PlayStation® 4 oraz Xbox One w językach: angielskim, francuskim, niemieckim, rosyjskim i hiszpańskim 14.05.2020. Ion Fury będzie dostepna również w edycji pudełkowej na www.ionfury.com na rynku światowym oraz w sprzedaży sklepów stacjonarnych w Europie i Australii na Nintendo Switch za €29,99/£24,99 oraz PlayStation 4 za €24,99/£19,99 w dniu 26.06.2020.30.04.2020
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły