News - Mike Mignola's Hellboy: Web of Wyrd Collector's Edition już w sklepach

Edycja Kolekcjonerska zawiera podstawową wersję gry oraz 112-stronicowy artbook z pracami Mignoli, które zostały stworzone na potrzeby gry. Wszystko to jest zapakowane w ekskluzywne pudełko.

 

 

Hellboy Web of Wyrd to przygodowa gra akcji zawierająca także elementy z gatunku roguelike. Historia gry została przygotowana we współpracy z Dark Horse Comics i autorem Hellboya, Mikiem Mignolą. Hellboy ma za zadanie odkryć, co stało się z zaginionym agentem B.P.R.D. Nie jest jednak świadomy, że śledztwo zaprowadzi go do czeluści Wyrd…

 

 

Cechy gry:

 

Gra jak komiks: Hellboy Web of Wyrd to gra przygotowana przez Upstream Arcade, która wiernie odwzorowuje oryginalne dzieła Mike'a Magnoli. Hellboy, podobnie jak w komiksie, uczestniczy w przeróżnych wydarzeniach, które, choć są osobnymi opowieściami, spaja tajemnicze dziedzictwo Butterfly House.

 

 

Witaj w wymiarze Wyrd: Butterfly House, zostało zbudowane w 1962 roku przez okultystę, Pasquale Deneveaux. Jest to coś więcej niż zwykły budynek – to rodzaj wrót. Posiadłość została wzniesiona na okultystycznych liniach energii, a nietuzinkowe kształty mają służyć jednemu celowi: otwarciu drzwi do przerażającego, a zarazem fascynującego wymiaru Wyrd.

 

 

Roguelike pełen akcji: Podążaj krok w krok (lub kopyto w kopyto) za licznymi koszmarnymi stworzeniami i homunkulusami podczas przemierzania wymiaru Wyrd. System walki został pomyślany w taki sposób, żeby zachęcić do analizowania ruchów przeciwników, stosowania uników, parowania, a także – co oczywiste – okładania innych pięściami.03.05.2024
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły