News - Monster Hunter Stories Collection już w sprzedaży!

Gra już dostępna w pudełkowych wydaniach na PlayStation 4.

Monster Hunter Stories to gra RPG osadzona w świecie serii Monster Hunter, która rozszerza znane uniwersum! Koniec z polowaniem na potwory – czas zacząć je hodować! Zanurz się w bogatej fabule, w której czekają jeźdźcy potworów, i żyj w harmonii z potworami, budując z nimi więzi na całe życie. Pierwsza odsłona serii Monster Hunter Stories powraca z pełnym udźwiękowieniem w językach japońskim i angielskim, a także z dodatkowymi funkcjami, takimi jak nowy tryb muzeum umożliwiający słuchanie muzyki i oglądanie prac koncepcyjnych, dzięki czemu świat Monster Hunter Stories pochłonie cię jeszcze bardziej.

 

 

Jeźdźcy mogą również wziąć udział w nowej wyprawie w Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin, ekscytującej drugiej odsłonie serii turowych gier RPG.

 

 

Miejscem akcji jest bogaty i ekscytujący świat Monster Hunter, w którym gracz będzie podążał śladami swojego dziadka Reda, legendarnego jeźdźca. W podróży będzie nam towarzyszyć Ena, której powierzono opiekę nad jajem Rathalosa. Ten legendarny potwór posiada potężną moc, której niewłaściwe użycie może prowadzić do zagłady całego świata.

 

 

Zadaniem gracza jest stworzenie więzi z potworkami oraz poznanie prawdy kryjącej się za starożytnymi opowieściami.

 

 

Cechy gry:

 

Turowa gra RPG osadzona w świecie Monster Hunter!

Monster Hunter Stories wykorzystuje strategiczny system walki, który z łatwością opanują nawet gracze miewający problemy z grami akcji. Używaj mocnych, szybkich lub technicznych ataków i przewiduj sekwencje ataków przeciwników, aby zadawać im ciężkie obrażenia i pokonywać ich w bezpośrednich starciach! Zapełniaj wskaźnik więzi, aby używać umiejętności, lub skorzystaj z wyjątkowych umiejętności więzi potworków!

 

 

Przemień znane potwory z serii w swoje potworki!

Eksploruj teren, używając zdolności potworków, doprowadzaj do wyklucia się stworzeń z jaj, które znajdziesz, i przemieniaj potwory w potworki! W grze znajdziesz wiele potworów znanych z serii Monster Hunter, w tym Zinogra, Nargacuga i Lagiacrusa.

 

 

Funkcje online

Stwórz potężną drużynę składającą się z wyhodowanych przez ciebie potworków i staw czoła innym graczom!

 

 

Nowa zawartość:

 

Pełne udźwiękowienie japońskie i angielskie!

Opowieść jest jeszcze bardziej wciągająca dzięki pełnemu dubbingowi japońskiemu i angielskiemu!

 

 

Dodatkowa zawartość w muzeum

Poznaj ponad 200 prac koncepcyjnych, w tym takich, które nie były publikowane nigdy wcześniej, a także liczne utwory muzyczne. Niektóre z nich są po raz pierwszy dostępne w wersji wykorzystującej technikę dźwięku przestrzennego!

 

 

Dostępne są wszystkie aktualizacje

Sięgnij po kompletny pakiet – czekają na ciebie wszystkie potwory dodane w aktualizacjach oryginalnej gry, w tym Kushala Daora, Teostra i Rajang, a także rozbudowana zawartość końcowej fazy gry i dodatkowe elementy zmiany wyglądu postaci!

 

 

Gra Monster Hunter Stories będzie dostępna na płycie, natomiast Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin będzie dostępne w postaci kodu aktywacyjnego (do pobrania około 25 GB danych).14.06.2024
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły