News - NBA 2K24 już w sklepach

Warszawa 08.09.2023Cenega, oficjalny partner 2K z przyjemnością informuje, że dziś swoją premierę ma gra NBA 2K24. Tytuł w wersji pudełkowej ukazał się na konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X oraz Xbox One w edycji standardowej Kobe Bryant Edition oraz Black Mamba Edition. Gra dostępna jest również na Nintendo Switch w wydaniu Kobe Bryant Edition. Sportowcem, który znalazł się na okładce obu edycji jest 18-krotnie wybierany do drużyny gwiazd, pięciokrotny mistrz NBA, dwukrotny MVP finałów, dwukrotny złoty medalista igrzysk olimpijskich, najlepszy zawodnik pod względem liczby zdobytych punktów w Los Angeles Lakers, przyjęty do galerii sław Naismith Memorial Basketball Hall of Fame - Kobe Bryant.

 

Zwiastun premierowy

https://www.youtube.com/watch?v=BZvwJpvEjWE

 

Poczuj jeszcze bardziej responsywną rozgrywkę i doszlifowaną grafikę grając ulubionymi drużynami NBA i WNBA w NBA 2K24.

 

Zbierz skład i ciesz się czystą, autentyczną akcją basketu w ulubionych trybach NBA 2K, w tym nieograniczonymi opcjami personalizacji zawodnika MyPLAYER w trybie MyCAREER. Zbierz efektowny skład legend i zbuduj idealną drużynę w MyTEAM i nie tylko. Skorzystaj z niej także w nowych wyzwaniach Mamba Moments. Do zobaczenia na boisku!

 

Rozgrywka wyższego poziomu i realistyczna grafika

Świetna gra symulowana w świetnej grze – rywalizuj jako ulubione drużyny NBA i WNBA oraz popisz się szerokim arsenałem zagrań. Ulepszona obrona pod koszem i sterowanie dryblingiem przekładają się na bardziej satysfakcjonujące i oparte o umiejętności akcje. NBA 2K24 pozwala Ci się cieszyć czystą, autentyczną akcją, z aktualnymi składami i historycznymi drużynami, jeszcze bardziej zbliżającymi Cię do gry.

 

Przejmij kontrolę nad swoim dziedzictwem w trybie MyCAREER

Przejdź drogę od obiecującego talentu po zawodnika Galerii Sław, po drodze dążąc do wielkości i mistrzostw. Odkryj całkiem nowe The City, szlifuj swoje umiejętności w niekończących się wyzwaniach basketu* albo wynieś swoją grę na wyższy poziom ze swoim zawodnikiem MyPLAYER w malowniczym Neighborhood** pełnym usprawnionych zadań prowadzących Cię na sam szczyt.

 

Mamba Moments™

Aby uczcić powrót Kobego na okładkę NBA 2K, gracze będą mogli odtworzyć jego niepowtarzalne umiejętności w całkiem nowym trybie Mamba Moments™. Odtwórz najbardziej urzekające występy Kobego i przeżyj wybitną drogę od elitarnego punktującego do jednego z najlepszych zawodników wszech czasów.

 

Zarządzaj drużyną MyTEAM

Twórz i kolekcjonuj zawodników, a następnie twórz składy, aby rzucić wyzwanie całemu światu prezentując swoją wyjściową piątkę. Czeka na Ciebie wiele godzin personalizacji i możliwość wyboru spośród  przeszłych i obecnych gwiazd, w tym z dzisiejszych zawodników All-Star i legend parkietu. Rywalizuj w wielu trybach, sprawdzając swoje umiejętności w doszlifowanym trybie kart kolekcjonerskich.

 

*Tylko PS5

**Tylko PS408.09.2023
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły