News - OUTRIDERS WORLDSLAYER już w sprzedaży

Warszawa, 01.07.2022 - Cenega, oficjalny partner firmy SQUARE ENIX z przyjemnością informuje, że OUTRIDERS WORLDSLAYER, rozległa ewolucja OUTRIDERS™ jest już dostępna w sprzedaży. Tytuł ukazał się w pudełkowym wydaniu na PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X oraz Xbox One.

 

 

Obejrzyj zwiastun premierowy „OUTRIDERS WORLDSLAYER” tutaj:

 

https://youtu.be/XrRj74KAqiU

 

 

OUTRIDERS WORLDSLAYER to brutalna strzelanka z łupami, osadzona w oryginalnym i mrocznym uniwersum sci-fi, w której stworzysz własnego bohatera wybierając spośród czterech zróżnicowanych i potężnych klas postaci. Graj w pojedynkę lub zaproś maksymalnie dwóch znajomych do trybu kooperacji z dowolnością udziału. Wspólnie zmierzcie się z zagrożeniami podstawowej kampanii OUTRIDERS lub użyjcie wzmocnienia do 30 poziomu, by od razu przejść do wydarzeń z rozszerzenia WORLDSLAYER z już w pełni doświadczonym Outriderem.

 

 

W WORLDSLAYER przemierzysz zróżnicowane i zabójcze tereny planety Enoch, by finalnie zawalczyć o ostatnią szansę na przetrwanie ludzkości, mierząc się najgroźniejszą Alterdką, jaka kiedykolwiek istniała: Ereshkigal. To jednak nie wszystkie przerażające niebezpieczeństwa czyhające na Enoch. Końcowe etapy gry skrywają jeszcze większe wyzwanie - próbę Tarya Gratar. Osiągnij mistrzostwo aż do 40 poziomów apokalipsy, ciągle podnosząc poziom trudności, by zdobyć najmocniejsze wyposażenie w grze.

 

 

Stań się półbogiem pola walki i umiejętnie łącz elementy agresywnej strzelaniny z potężnymi mocami i stale rosnącym arsenałem dziwnych, modyfikowalnych broni oraz zestawów sprzętu. Skorzystaj z całkowicie nowego drzewka paxów oraz możliwości, jakie udostępniają poziomy wstąpienia - nowe dodatki do już i tak niezwykle otwartego i bogatego systemu dostosowywania rozgrywki w „OUTRIDERS WORLDSLAYER”, by grać jeszcze bardziej „po swojemu” i stworzyć najpotężniejszego Outridera.

 

 

„Tworząc OUTRIDERS WORLDSLAYER, wzięliśmy wszystko to, co było najlepsze w oryginalnym Outriders, by następnie uczynić to większym, lepszym i szybszym, a także by dodać mnóstwo nowych rzeczy do robienia.” - powiedział Jon Brooke, Współkierujący Studiem w Square Enix External Studios. „Jeszcze nigdy nie mieliście do czynienia z tak intensywną strzelanką i tak mocno rozbudowanym systemem dostosowywania klas postaci, wolnością prowadzenia rozgrywki w swoim własnym stylu i niezwykle zakręconymi i olśniewającymi łupami. Jesteśmy prawdziwie dumni z pracy, którą nasze utalentowane zespoły People Can Fly i Square Enix włożyły w dokonanie ewolucji OUTRIDERS i już nie możemy się doczekać, co przyniesie przyszłość tej serii.

 

 

Outriders: Worldslayer można zamówić m.in. na Konsoleigry.pl, Grymel.pl, 3kropki.pl i Gamefinity.pl.01.07.2022
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły