News - Premiera gry Monster Hunter World: Iceborne Master Edition

Warszawa, 06.09.2019Cenega, oficjalny partner firmy Capcom w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, z przyjemnością informuje, że dziś, 6 września, w sprzedaży ukazała się gra Monster Hunter World: Iceborne Master Edition. Na wydanie Monster Hunter World: Iceborne Master Edition składają się: podstawowa, wielokrotnie nagradzana gra Monster Hunter World oraz masywne rozszerzenie fabularne Iceborne. Zestaw ukazał się na konsole PlayStation®4 oraz Xbox One w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.

 

Sprawdź zwiastun premierowy gry, prezentujący #Iceborne
https://www.youtube.com/watch?v=H2dkXuNyWbY

O Monster Hunter World: Iceborne

Monster Hunter World: Iceborne to długo wyczekiwane, olbrzymie rozszerzenie fabularne* do wielokrotnie nagradzanej gry Moster Hunter World, będącej najlepiej sprzedającym się tytułem w historii wydawcy Capcom. To ogromne rozszerzenie, ilością zawartości dorównujące podstawowej grze, oferuje całkowicie nowy, skuty lodem obszar oraz historię fabularną, jak również szereg potworów, opcji rozgrywki oraz wiele innych.

Całkowicie nowa przygoda rozpocznie się po wydarzeniach fabularnych Monster Hunter: World i przenosi łowców do nowo odkrytego, mroźnego miejsca, które po pełnej eksploracji okaże się największym do tej pory obszarem w Monster Hunter. Nieznane dotąd miejsce jest domem dla kilku nowych, jak i znanych już potworów, stanowiących wyzwanie dla łowców podczas ich wypraw. Nowy obszar oferuje również nowy poziom trudności zadań – Master Rank. W Iceborne kontynuowany jest system rozwoju postaci oparty na umiejętnościach jak i solidny system rzemiosła. Rozszerzeniu uległy również funkcje rozgrywki oraz repertuar umiejętności bojowych gracza. Wszystko to doprowadzi do ostatecznego sprawdzianu umiejętności łowców – starcia z tajemniczym, nowym monstrum – Velkhaną.

Cechy Monster Hunter World: Iceborne:

  • Ogrom nowej zawartości – Iceborne oferuje wiele nowych wyzwań i niespodzianek.
  • Nowa przygoda w nowym obszarze – Szronisty Brzeg – Fabuła kontynuuje wydarzenia z Monster Hunter: World; łowcy wyruszą do pokrytej lodem lokacji, która rozszerza się wraz z rozwojem fabuły, stając się największym obszarem dostępnym dotychczas w Świecie.
  • Nowe oraz znane już łowcom potwory – Nieznany dotąd obszar zamieszkany jest przez nowe, oziębłe potwory, a także znane już łowcom monstra. Na czele zupełnie nowego gatunku potworów stoi Velkhana – legendarny smok z potężnymi lodowymi atakami, będący zagrożeniem dla historii.
  • Opcja trudności Master Rank – całkowicie nowy poziom trudności zadań, przewyższający High Rank i sprawiający że zarówno nowe, jak i stare potwory stają się jeszcze bardziej dzikie i okrutne.
  • Nowa mechanika pogłębiająca rozgrywkę – nowe opcje dla slingera: ruch chwytaka Pazur Chwytny oraz Strzał Odparcia, za pomocą którego można ogłuszać potwory. Dzięki nowej umiejętności, slinegra można używać mając już wyciągniętą główną broń, zapewniając nowe możliwości i opcje walki.
  • Rozszerzone opcje broni – każdy z 14 rodzajów broni otrzyma nowe elementy oraz kombosy.
  • Nowe wyposażenie oraz przedmioty do stworzenia – Nowe potwory oznaczają dla łowców możliwość pozyskania zupełnie nowych materiałów do wytwarzania elementów ekwipunku.

 

*Monster Hunter World: Iceborne wymaga podstawowej gry Monster Hunter: World. Podczas gdy niektóre opcje rozgrywki oraz ulepszenia broni będą dostępne od razu po zainstalowaniu rozszerzenia, aby rozpocząć kampanię Monster Hunter World: Iceborne, gracze muszą ukończyć podstawowy tryb fabularny Monster Hunter: World z 16 rangą łowcy.06.09.2019
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły