News - Prince of Persia: The Lost Crown już w sprzedaży!

Gra już dostępna w pudełkowych wydaniach na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X oraz Nintendo Switch.Graj w stylową i porywającą platformowo-przygodową grę akcji, osadzoną w świecie mitologicznej Persji, gdzie możesz manipulować granicami czasu i przestrzeni. Graj jako Sargon i z wyjątkowego fechmistrza stań się legendą. Poznaj sztukę akrobatycznej walki i odblokuj nowe moce czasu oraz wyjątkowe superzdolności.

 

 

OBUDŹ W SOBIE WOJOWNIKA

 

Używaj swoich mocy czasu, umiejętności bojowych oraz pokonywania platform, żeby wykonywać zabójcze serie i pokonywać spaczonych przez czas wrogów i mityczne istoty.

 

 

ZATRAĆ SIĘ NA NIEZWYKŁEJ GÓRZE QAF

 

Poznaj przeklęty świat inspirowany starożytną Persją, pełen ponadczasowych miejsc, i zwiedzaj liczne, szczegółowo odwzorowane obszary, każdy z własną atmosferą, cudami i niebezpieczeństwami.

 

 

PRZEŻYJ EPICKĄ PRZYGODĘ

 

Zanurz się w fantastycznym świecie mitów perskich w tej intrygującej i wyjątkowej opowieści. Wytężaj głowę, by rozwiązywać zagadki, znajdować ukryte skarby i wykonywać zadania, dzięki którym dowiesz się więcej o tym spaczonym miejscu.18.01.2024
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły