News - Resident Evil 4 w planie wydawniczym firmy

Warszawa, 16.01.2023Cenega, oficjalny partner firmy Capcom w Polsce z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra Resident Evil 4. Tytuł w edycji pudełkowej ukaże się 24.03.2023 w angielskiej wersji językowej na konsole PlayStation 5, PlayStation 4 oraz Xbox Series X.

 

 

Gracze, którzy zamówią grę Resident Evil 4 w przedsprzedaży otrzymają ekskluzywny Steelbook oraz cyfrowe dodatki w postaci złotej aktówki oraz zawieszki do broni. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

 

 

 

 

 

Resident Evil 4 dostępny jest także w Edycji Kolekcjonerskiej w bardzo limitowanym nakładzie. Wydanie można zamówić jedynie w sklepie internetowym euro.com.pl do wyczerpania zapasów.

 

 

 

 

Edycja Kolekcjonerska Resident Evil 4 zawiera:

 

 • Grę 
 • Steelbook 
 • Figurkę Leona 
 • Artbook 
 • Plakat 
 • Cyfrowy soundtrack  
 • DLC 

 

 

Resident Evil™ 4 przedstawia losy Leona S. Kennedyego sześć lat po jego piekielnych doświadczeniach w katastrofie biologicznej w Raccoon City. Jego niezrównana determinacja sprawiła, że został zatrudniony jako agent podlegający bezpośrednio prezydentowi Stanów Zjednoczonych. Doświadczony w wielu misjach, Leon zostaje wysłany, aby uratować niedawno porwaną córkę prezydenta. Bohater śledzi ją w ustronnej europejskiej wiosce, jednak po nawiązaniu pierwszego kontaktu odkrywa, że miejscową ludność ogarnia niezdrowy zapał ponad rozsądek. Jako tytuł, który wyznaczył standardy dla późniejszej serii Resident Evil™, oryginalny Resident Evil™ 4 wprowadził kamerę z perspektywy trzeciej osoby do długoletniej serii, która od debiutu pierwszego tytułu w 1996 roku rozeszła się w ponad 127 milionach egzemplarzy na całym świecie.

 


Teraz ta przedstawiona na nowo opowieść o przetrwaniu w obliczu wszechogarniającej grozy powraca, aby dostarczyć oszałamiające wizualnie, nowoczesne wrażenia z gry, które są wierne oryginalnemu wydaniu. Za produkcję odpowiada wielu członków zespołu z produkcji najlepiej sprzedającego się i uznanego przez krytyków Resident Evil™ 2 z 2019 roku.

 CECHY GRY:

 

 

 • Ożywiona klasyka - Resident Evil 4 zachowuje esencję oryginalnej gry, teraz zrekonstruowanej przy użyciu autorskiego silnika RE Engine firmy Capcom, aby zapewnić realistyczną oprawę wizualną i dodatkową głębię narracyjną ikonicznej historii, która nie była możliwa w momencie oryginalnej premiery.

 

 

 • Zmodernizowana rozgrywka - Zespół z Resident Evil 2 z 2019 roku powraca, aby rozwinąć nowoczesne podejście serii do survival horroru. Zaangażuj się w szaleńczą walkę z mieszkańcami wioski Ganados, eksploruj europejską wioskę ogarniętą szaleństwem i rozwiązuj zagadki, aby uzyskać dostęp do nowych obszarów i zbierać przedmioty przydatne w nieustannej walce Leona i Ashley o przetrwanie.

 

 

  • Przytłaczające hordy - staw czoła falom wściekłych wrogów, którzy przytłoczą  Leona, stosując jeszcze bardziej zróżnicowane metody ataku niż w oryginalnym wydaniu.
  • Przetrwanie na ostrzu noża - Lata intensywnych treningów nauczyły Leona nowych sposobów używania noża, co pomaga wyrównać szanse w walce z nieustanną nawałnicą wrogów. Parując ataki wroga, możesz uniknąć osłabiających obrażeń i uchylać się przed nacierającymi przeciwnikami, którzy chcą złapać Leona i przytrzymać go w miejscu. Sprytnie wykorzystuj noże z padliny, aby precyzyjnie wykańczać bezbronnych wrogów, a nawet wykorzystaj element zaskoczenia, aby po cichu pozbyć się niczego niepodejrzewających przeciwników, zanim twoje noże się złamią.

 

 

 • Odświeżona fabuła - Resident Evil 4 uwydatnia kluczowe dla oryginalnego wydania uczucia samotności i strachu przed zaślepionymi gorliwością wrogami, jednocześnie zapewniając bardziej zniuansowane przedstawienie motywacji postaci i relacji, które zdefiniowały ikonę survival horroru z 2005 roku.

 

 

 • Wyrafinowana oprawa wizualna - Resident Evil 4, zbudowany na autorskim silniku RE Engine firmy Capcom, oferuje zapierającą dech w piersiach fotorealistyczną oprawę wizualną w rozdzielczości 4K, wraz z oszałamiającym oświetleniem i cieniami, które tworzą bliską, intensywną atmosferę.

 

 

 • Ikoniczna walizka z dodatkami powraca i teraz pozwala Leonowi na tworzenie amunicji oprócz zarządzania przedmiotami i zasobami. Poza zwiększoną ilością miejsca na przechowywanie, posiada również nowe opcje personalizacji, w tym nowe kolory i talizmany.

 

 

 • Dobre rzeczy w ofercie - Ulubione przez fanów postacie i systemy rozgrywki powracają z aktualizacjami, które zapewniają graczom większy wybór. Handlarz Bronią będzie sprzedawał i dostosowywał broń, a także oferował sposoby na wymianę zebranych klejnotów na różne towary. 


16.01.2023
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły