News - Sniper Elite 5 już w sklepach

Warszawa, 26.05.2022 – Cenega, oficjalny partner firmy Fireshine Games, informuje, że Sniper Elite 5, najnowsza gra z wielokrotnie nagradzanej serii, jest już dostępna z polskimi napisami w pudełkach na konsole Xbox One, Xbox Series X, PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Sniper Elite 5, stworzone przez firmę Rebellion, jednego z najbardziej utytułowanych studiów i wydawców gier wideo na świecie, oferuje niezrównane wrażenia z taktycznego snajperstwa podczas walki na najbardziej wciągających mapach, które posiadają szczegółowo odwzorowane autentyczne obszary i usprawniony system poruszania się pozwalający na jeszcze lepszą eksplorację.

 

 

Zwiastun premierowy gry Sniper Elite 5 można obejrzeć tutaj:

 

https://youtu.be/-QpmtRbH33I.

 

 

Akcja gry Sniper Elite 5 rozgrywa się w okolicach D-Day we Francji w 1944 roku. Nasz bohater, Karl Fairburne, dołącza do tajnej operacji amerykańskich Rangersów, której celem jest osłabienie umocnień Atlantikwall wzdłuż wybrzeża Bretanii. Tam nawiązuje kontakt z francuskim ruchem oporu i zaczyna odkrywać tajny nazistowski spisek, który może przechylić szalę wojny na korzyść nazistów: Operację Kraken. Zadaniem Karla jest odkrycie, co dokładnie planują siły Osi, i zakończenie operacji oraz stojącego za nią Abelarda Möllera, zanim nawet zostanie rozpoczęta.

 

 

Dyrektor generalny Rebellion, Jason Kingsley, powiedział: "Jesteśmy niezwykle dumni z dzisiejszej premiery gry Sniper Elite 5 i nie możemy się doczekać, aż gracze dostaną ją w swoje ręce. Seria wciąż rośnie w siłę, a cały zespół Rebellion wykonał fantastyczną pracę, aby stworzyć najlepszą do tej pory grę z serii. Jesteśmy szczególnie dumni z nowego trybu Inwazji, który naszym zdaniem stanie się ulubionym elementem fanów. Napięcie i wyzwanie, jakie stwarza inwazja, naprawdę potęguje i zwiększa doznania płynące z rozgrywki."

 

 

CECHY GRY SNIPER ELITE 5:

 

 

  • Rozbudowana kampania - rzeczywiste lokacje zostały uchwycone przy użyciu fotogrametrii, aby odtworzyć żywe, wciągające środowisko z wieloma punktami infiltracji i ekstrakcji. Misje poboczne, ukryte przedmioty do zebrania oraz dodatkowe cele pozwalają spojrzeć na każdą misję z zupełnie nowej perspektywy. Zmierz się z nazistowską intrygą solo lub współpracując z partnerem, dzięki ulepszonej mechanice kooperacji, która pozwala dzielić się amunicją i przedmiotami, wydawać rozkazy i leczyć się nawzajem.
  • Tryb inwazji i kooperacja - wkrocz do kampanii innego gracza jako snajper Osi i weź udział w śmiertelnie niebezpiecznej zabawie w kotka i myszkę, nadając nowy wymiar wyzwaniu. Tryb Inwazji można włączyć lub wyłączyć w menu gry. Całą kampanię można również rozegrać w sieciowej kooperacji dla dwóch graczy, którzy mogą dzielić się przedmiotami i amunicją oraz wskrzeszać się nawzajem.
  • Dostosowywanie broni - znajdź warsztaty ukryte w misjach (w każdej misji są trzy do odnalezienia), aby dostosować i ulepszyć praktycznie każdy aspekt swojej broni - zmieniaj lunety, lufy, magazynki i nie tylko. Karabiny, broń dodatkowa i pistolety mają ogromną różnorodność opcji. Ponadto możesz wybrać amunicję odpowiednią do celu - od przebijającej pancerz po nieśmiercionośną.
  • Zaciekła rozgrywka wieloosobowa - dostosuj swoją postać i ekwipunek, a następnie zdobywaj punkty doświadczenia, medale i baretki, biorąc udział w zaciętych bitwach dla 16 graczy, które naprawdę sprawdzą twoje umiejętności strzeleckie. Jeśli bardziej odpowiada ci kooperacja, w trybie Przetrwanie możesz zmierzyć się z maksymalnie trzema innymi graczami przeciwko falom wrogów.
  • Pełny crossplay - crossplay umożliwia bezproblemową grę w kooperacji, trybie inwazji i pvp na wszystkich platformach.
  • Ulepszona kamera zabójstw - bardziej realistyczna niż kiedykolwiek, powraca charakterystyczna rentgenowska kamera zabójstw, pokazująca prawdziwą niszczycielską moc każdego strzału. Kości w nieprzewidywalny sposób odchylają pociski, wytyczając nową drogę przez ciała wrogów. Broń automatyczna i pistolety również mogą uruchamiać zabójcze kamery, w tym wielokrotne postrzały w dramatycznym zwolnionym tempie. Częstotliwość, z jaką gracz widzi kamerę zabójstwa, można zmienić w menu gry, włącznie z możliwością jej całkowitego wyłączenia.
  • Zaawansowana rozgrywka z użyciem broni - uwzględnij elementy karabinu, a także grawitację, wiatr i tętno podczas mierzenia do celu. Po raz pierwszy w serii wprowadzono także celowniki mechaniczne do SMG i pistoletów.
  • Nowa mechanika przemieszczania się - Karl może teraz korzystać z linek, zjeżdżać po zboczach i zwisać na gzymsach, aby dotrzeć do idealnego punktu obserwacyjnego lub przemknąć obok czujnych wrogów. Ulepszone umiejętności wspinaczki pozwalają na eksplorację ukrytych obszarów na mapie gry i odblokowywanie alternatywnych tras.

 

 

Materiały z gry dostępne są do pobrania pod tym linkiem.27.05.2022
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły