News - Sonic Frontiers od dziś w sklepach

Warszawa, 08.11.2022Cenega, oficjalny partner firmy SEGA® z przyjemnością informuje, że od dziś w sprzedaży dostępna jest gra Sonic Frontiers. Tytuł w wersji pudełkowej ukazał się na PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X/Xbox One oraz Nintendo Switch w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.W najnowszej obłędnie szybkiej przygodzie jeża Sonica spotkają się… różne światy! Jest to pierwsza platformowa przygoda niebieskiej smugi w otwartym świecie, która przenosi Sonica na tajemnicze Starfall Islands w poszukiwaniu Szmaragdów Chaosu.W Sonic Frontiers gracze będą walczyć z hordami potężnych wrogów, poznając zadziwiający świat pełen akcji, przygód i tajemnic. Fani Sonica wbiegną na nowe wyżyny i poczują dreszcz szybkiej gry platformowej z otwartymi poziomami, pędząc przez wyspy Starfall Islands, nie podążając przy tym żadną wstępnie wyznaczoną ścieżką. Odkrywaj wyspy Starfall Islands po swojemu, aby realizować zadania poboczne, rozwiązywać zagadki, przemierzać ogromne struktury, łowić ryby i przetestować swoje umiejętności rozgrywki platformowej w cyberprzestrzeni 3D.Najważniejsze cechy:

 

  • Poznaj zupełnie nową rozgrywkę na otwartych poziomach i daj się ponieść przygodowej grze platformowej – pędź przez pięć olbrzymich wysp pełnych gęstych lasów, szumiących wodospadów i skwierczących pustyń; każda oferuje wyjątkowe platformowe wyzwania i sekrety do odkrycia.
  • Niezrównana wolność i pęd – przeżywaj przygody na Starfall Islands i poznawaj te wyspy z prędkością, którą osiąga tylko Sonic. Wybierz swoją drogę i odkrywaj misje poboczne, rozwiązuj zagadki, wspinaj się na olbrzymie konstrukcje, wędkuj i spotkaj nowego przyjaciela – albo dwóch.
  • Podejmij wyzwania cyberprzestrzeni – odkrywaj rozrzucone po wyspach portale i wkraczaj do cyberprzestrzeni, aby przechodzić wyjątkowe poziomy 3D z prędkościami Sonica i wystawiać swoje umiejętności na próbę podczas wyzwań.
  • Cyberwalka – Starfall Islands zamieszkują dziwne istoty, których Sonic nigdy jeszcze nie spotkał. Użyj zupełnie nowego systemu walki i ulepszeń drzewka umiejętności, aby prowadzić strategiczną walkę – łącząc ruchy takie jak uniki, parowanie, kontrataki, komba i nową umiejętność cyberokrąg – i pokonać tajemniczych wrogów oraz olbrzymich tytanów.
  • Nowa przygoda pełna tajemnic i intryg – wciel się w Sonica i zacznij odkrywać sekrety pozostałości starożytnej cywilizacji nękanej przez hordy robotów. Mając do dyspozycji tylko garstkę pytań i prowadzący cię tajemniczy głos, uratuj przyjaciół i enigmatycznych mieszkańców Starfall Islands przed kolosalnym, mechanicznym zagrożeniem.


08.11.2022
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły